18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Prokuratura już działa

Tajemnicza śmierć radnego PiS. Jego ciało wyłowiono z rzeki

21.10.2019  10:01
Tajemnicza śmierć radnego PiS. Jego ciało wyłowiono z rzeki
Tajemnicza śmierć radnego PiS. Jego ciało wyłowiono z rzeki Fot: Planeta

Zagadkowa śmierć 52-letniego polityka PiS spędza sen z powiek służbom. Jego ciało właśnie wyłowiono z Wisły. 

Ciało 52-letniego radnego PiS, Tomasza Jędrzejczaka, zostały wyłowione z Wisły. Okoliczności jego zagadkowej śmierci bada stołeczna prokuratura. O wszystkim poinformował na swoim Facebooku poseł PiS, Marek Matuszewski.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że radny był dzień przed zniknięciem z żoną na koncercie na Torwarze. Para opuściła miejsce rozrywki i mężczyzna miał udać się na drugą stronę ulicy Czerniakowskiej za potrzebą, a jego żona w tym czasie wróciła do domu.

Ciało radnego PiS zostało wyłowione z Wisły

Następnego dnia zgłosiła jego zaginięcie. Ciało radnego PiS zostało znalezione niewiele później na Wiśnie, na wysokości Portu Czerniakowskiego.

W dniu wczorajszym odszedł do Pana Boga serdeczny kolega, druh, dobry człowiek, Radny Rady Powiatu Zgierskiego Tomek Jędrzejczak. Będzie nam bardzo brakowało jego pracowitości, uczynności, serdecznego uśmiechu. Spoczywaj w Pokoju Kolego (pisownia oryginalna - przyp. red.)

- napisał na Facebooku Marek Matuszewski.

Nie wiadomo, czy Tomasz Jędrzejczak zginął na skutek nieszczęśliwego wypadku czy też przyczyniły się do tego osoby trzecie. Prokuratura bada sprawę. 

Czytaj także
Przeczytaj więcej