18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Pociąga za sznurki?

Tajna narada Kaczyńskiego. Przyłapano go z premierem

16.07.2020  19:13
Tajna narada Kaczyńskiego. Przyłapano go z premierem
Tajna narada Kaczyńskiego. Przyłapano go z premierem Fot: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Jarosław Kaczyński twardą ręką rządzi w polskiej polityce. Nic dziwnego, że tuż po wyborach prezydenckich postanowił spotkać się z premierem. Kroki i decyzje prezesa PiS interesują wszystkich, więc szybko został przyłapany.

Jarosław Kaczyński spotkał się z premierem Mateuszem Morawieckim. Jak się okazuje, politycy widują się bardzo często, więc prezes PiS ma realnie ogromny wpływ na polską scenę polityczną.

Jarosław Kaczyński przyłapany na naradzie

Tym razem Jarosław Kaczyński udał się do premiera, by porozmawiać o rekonstrukcji rządu. Super Express nieoficjalnie dowiedział się, że właśnie to było głównym tematem rozmowy. O czym dokładnie dyskutowano?

M.in. zbliżająca się rekonstrukcja rządu i gwarancja, że Mateusz Morawiecki pozostanie premierem mimo, że wielu w naszym obozie chciałoby wymiany szefa rządu. Poza tym czekają nas wybory na jesieni władz centralnych i regionalnych

– zaznacza źródło SE.

Nim jednak doszło do tej znaczącej rozmowy w cztery oczy Kaczyńskiego z Morawieckim, przez wiele godzin prezes PiS kierował polityczną naradą w siedzibie partii przy ul. Nowogrodzkiej.

Była mowa o tym co dalej, o przyszłości naszej pracy

– skomentował Stanisław Karczewski z PiS.

Czy jest szansa na wielkie zmiany w rządzie? Według członków partii, niewielka lub żadna.

Mateusz Morawiecki jest i pozostanie premierem. To znakomity szef rządu, świetnie pracował w kampanii prezydenckiej. A jak mamy wspólny sukces to ciężko jest mieć nawet takie myśli o wymianie premiera

– mówił dla Super Expressu Marek Ast.

To pewna przyszłość?

Przeczytaj więcej
Komentarze