18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Internauci są w szoku

Tak wyglądał młodziutki Kwaśniewski. Nieznane zdjęcie krąży po sieci

24.06.2021  14:59
Młody Aleksander Kwaśniewski
Młody Aleksander Kwaśniewski Fot: Piotr Molecki/East News

Aleksander Kwaśniewski wciąż cieszy się sympatią Polaków, chociaż od jego prezydentury mija wiele lat. Dalej jednak nie wiemy wiele o jego młodości, wydaje się, jakby od zawsze był statecznym mężem uwielbianej Jolanty Kwaśniewskiej. Nic dziwnego, że jego nieznane zdjęcie robi teraz furorę w sieci.

Aleksander Kwaśniewski ma za sobą życie pełne sukcesów i teraz cieszy się zasłużoną emeryturą. Nieczęsto zdarza mu się wypowiadać w sieci na tematy prywatne, nie wspomina również swojej wczesnej młodości. Właściwie jedynie garstka osób wie, jak wtedy wyglądał.

Młody Aleksander Kwaśniewski robi furorę

Nic dziwnego, że kiedy w sieci pojawiło się zdjęcie młodziutkiego Aleksandra Kwaśniewskiego - cały internet zawrzał. Przyczyniła się do tego córka byłego prezydenta Aleksandra Kwaśniewska, która opublikowała tę fotografię na swoim Instagramie z okazji Dnia Ojca.

Tatencjusz #wnastrojupomeczowym

- podpisała wyraźnie zadowolona z siebie Ola Kwaśniewska.

Pod postem momentalnie pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy. "Prezydent, prezydent, ale jaka stała u jego boku Prezydentowa", "Teraz jeszcze przystojniejszy, nie wspomnę o pani Kwasniewskiej - szyk i elegancja", "Wielbię od zawsze! Mój pierwszy ważny głos na Prezydenta!!!" - czytamy w komentarzach.

Aleksander Kwaśniewski wciąż przewodzi w rankingach na najlepszego prezydenta Polski po 1989 roku. Zachęcamy do wzięcia udziału w naszej ankiecie - kto Waszym zdaniem spisywał się na tym stanowisku najlepiej?

Czytaj także