18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"sprawdzony wybór"

Poseł stanął na wysokości zadania. Startuje w wyborach z domu uciech

24.09.2019  16:56
Poseł stanął na wysokości zadania. Startuje w wyborach z domu uciech
Poseł stanął na wysokości zadania. Startuje w wyborach z domu uciech Fot: Malgorzata Kolcz/East News/Shutterstock

Poseł PiS Michał Wojtkiewicz ma sporego pecha. W czasie, gdy w Polsce głośno o hotelu na godziny w kamienicy ministra Banasia, on reklamował się wyborczo w agencji towarzyskiej.

Seks i polityka idą ostatnio mocno w parze. Co chwila wybuchają kolejne seksafery, wiele z nich dzieje się z udziałem podobno katolickich członków PiS.

Był już poseł Pięta z kochanką, były podejrzenia o korzystanie z domów uciech Marka Kuchcińskiego (sprawa niewyjaśniona), a także, po drodze, obok, w innej partii, Jurny Stefan Niesiołowski. Teraz jest Marian Banaś z seks-hotelem i pan Michał Wojtkiewicz.

"Sprawdzony wybór"

Ten ostatni kandyduje właśnie do Sejmu z list w Tarnowie. Ku zdziwieniu obywateli, jego baner wyborczy zawisł w mocno kontrowersyjnym miejscu. Na budynku, w którym mieści się agencja towarzyska "Lala exclusive".

Na górze nazwisko Wojtkiewicza, pod spodem hasło "sprawdzony wybór", a jeszcze niżej tabliczka z szyldem domu uciech. Oj, to się dopiero nazywa pech...

Sam polityk twierdzi, że o niczym nie wiedział, nawet jego sztab nie jest niczemu winny. Wszystko to sprawka niewdzięcznej firmy reklamowej.

Nic nie wiedziałem. Firma reklamowa zajmuje się rozlokowaniem banerów. Zleciliśmy rzeczonej powieszenia baneru. Wczoraj dowiedziałem się, że mój baner wisi na budynku agencji

- tłumaczy się w rozmowie z "Super Expressem".

I zapewnia, że problematyczna reklama z dachu agencji szybko zniknie.

Przeczytaj więcej
Komentarze