18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Aż słychać cmokanie w...

Terlecki chwali Kurskiego. "Wybitny znawca mediów"

Wojciech Kozicki
07.09.2022  12:55
Terlecki chwali Kurskiego. "Wybitny znawca mediów"
Terlecki chwali Kurskiego. "Wybitny znawca mediów" Fot: JACEK DOMINSKI/REPORTER/East News

Jacek Kurski to już były prezes TVP, gdyż został odwołany w atmosferze skandalu. Wiadomo już, że ma wrócić do polityki i objąć w rządzie PiS wysokie stanowisko. Ryszard Terlecki uchylił rąbka tajemnicy, co się teraz stanie z Kurskim.

Prezes TVP Jacek Kurski został odwołany, weźmie gigantyczną odprawę i wyląduje miękko na bardzo wysokim stanowisku w rządzie PiS. Właśnie poniekąd potwierdził to Ryszard Terlecki, który zapewnił, że „Kurski na pewno nie będzie bezrobotny”. Okazuje się, że ma ogromne kompetencje!

Nowa praca Kurskiego. Wicepremier czy minister PiS?

Ryszard Terlecki w wywiadzie dla i.pl wyjaśnił, że Kurski znajdzie szybko nową pracę, bo to „wybitny znawca mediów oraz polityk”. Jednocześnie w jego odwołaniu nie widzi niczego nadzwyczajnego.

Odbyło się głosowanie w Radzie Mediów Narodowych i pan prezes został odwołany. Każde stanowisko kiedyś trzeba opuścić, więc pan prezes też opuścił. Nie ma w tym, moim zdaniem, niczego nadzwyczajnego – powiedział Terlecki.

Czy Kurski to rzeczywiście wybitny ekspert? Odchodząc napisał na Twitterze, że dzięki niemu Telewizja Publiczna „jest dziś u szczytu potęgi, wspaniała jak nigdy". Takie słowa znaczą jednak tyle samo co prawo i sprawiedliwość w nazwie partii Kaczyńskiego.