Jak się czuje pan Rysio?

Terlecki po operacji. Rachu ciachu i po strachu

19.10.2021  20:21
Terlecki przeszedł nagłą operację. Przyboczny Kaczyńskiego wróci do Sejmu?
Terlecki przeszedł nagłą operację. Przyboczny Kaczyńskiego wróci do Sejmu? Fot: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/East News

Wicemarszałek Sejmu i szef klubu Prawa i Sprawiedliwości Ryszard Terlecki przeszedł zabieg operacyjny w trybie nagłym. Właśnie ujawniono nowe informacje o jego stanie zdrowia. Jak się czuje siwowłosy giermek Jarosława Kaczyńskiego?

Ryszard Terlecki musiał natychmiast poddać się operacji w swoim miejscu zamieszkania. Centrum Informacyjne Sejmu i jego szef Andrzej Grzegrzółka informują, że operacja została przeprowadzona przez etatowych pracowników szpitala. To odpowiedź na publikację „Super Expressu” zatytułowaną "Pierwszy lekarz RP operował Terleckiego, a emeryci czekają miesiącami".

Terlecki po operacji. Kiedy wraca do Sejmu?

Potwierdzono, że Terlecki przeszedł operację woreczka żółciowego w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie. Dziennikarze „Faktu” wcześniej informowali, że Terleckiego operował profesor Andrzej Matyja, prezes Naczelnej Izby Lekarskiej i bardzo doświadczony chirurg.

Wicemarszałek Sejmu poddał się zabiegowi w swoim miejscu zamieszkania, w trybie nagłym. Operacja została przeprowadzona przez etatowych pracowników miejscowego szpitala. @RyszardTerlecki czuje się dobrze i niebawem wróci do aktywności zawodowej – napisał Grzegrzółka na Twitterze.
Czytaj także