18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Typowy Janusz...

Korwin zostanie ukarany. Pobił rekord w obrażaniu kobiet!

Wojciech Kozicki
18.09.2020  13:54
Korwin znowu o kobietach. Zamienia Sejm w psychiatryk?
Korwin znowu o kobietach. Zamienia Sejm w psychiatryk? Fot: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/East News

Janusz Korwin-Mikke za swoje poglądy i wypowiedzi do tej pory nie był karany. Tym razem jednak przegiął pałę aż trzasnęło i polityk Konfederacji może zostać „dojechany”, gdyż zajmie się nim sejmowa komisja etyki.

Słyszycie dźwięk kapania? To łzy Konfederacji. Nie ma takiego poparcia, którego Janusz Korwin-Mikke nie jest w stanie zniszczyć. Ostatnio jest bardzo jurny jeśli chodzi o płodzenie głupot, a jego kolejne wypowiedzi interesują już pewnie tylko psychiatrów. Polityk Konfederacji w końcu jednak prawdopodobnie zostanie ukarany za to, że jest po prostu sobą.

Jeszcze nie przestało nas mdlić po tym jak mówił o dziecku mającym ochotę na gwałt, a on już znowu coś palnął. Tym razem jego głupotą zajmie się sejmowa komisja etyki.

Korwin o kobietach. Będzie proces za wypowiedź?

Janusz Korwin-Mikke chyba zdaje sobie sprawę, że to jego ostatnia kadencja w Sejmie, więc stara się naprodukować jak najwięcej bzdur. Znowu wziął na celownik płeć piękną i jak zarzuca mu Lewica, powiedział, że „kobiety nadają się tylko do haremu”.

Przed chwilą usłyszeliśmy słowa skierowane do posłanek Koalicji Obywatelskiej, kiedy pan poseł Korwin-Mikke powiedział, że debata o prawach zwierząt odbywa się tylko dlatego, że kiedyś przyznano prawa do głosowania kobietom, i to jest skutek. A potem powiedział, że kobieta nadaje się tylko do haremu. Wszyscy to słyszeli – oburzył się poseł Nitras (KO) po wystąpieniu Korwina.

Korwin idzie w zaparte i w mediach społecznościowych próbuje bronić swojej wypowiedzi o kobietach.

Podobno... W rzeczywistości powiedziałem, że jeśli Polacy będą tak wychowywani, że nie będą umieli zabijać, to przyjdą muzułmanie, którzy to umieją - i Polki powędrują do haremów. I rzeczywiście: zdecydowana większość antyfuterkowców to kobiety: zgadza się? – pogrąża się Korwin-Mikke.

Komisja zajmie się Korwinem na posiedzeniu 7 października. Internauci uważają, że to za mało i apelują o proces. Niektórzy sugerują, że pan Janusz jest po prostu inteligentny bezobjawowo...

Zagłosuj

Czy wybory zostały sfałszowane?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze