18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Piękna para

To największa fanka Kaczyńskiego. Będzie z tego ROMANS?

06.10.2021  20:19
Elżbieta Witek kocha Jarosława Kaczyńskiego
Elżbieta Witek kocha Jarosława Kaczyńskiego Fot: AP/Associated Press/East News

Wśród polskich polityków jest jedna kobieta, która darzy Jarosława Kaczyńskiego gorącym uczuciem. Czy prezes PiS odwzajemnia jej sympatię? Z całą pewnością przydałaby mu się większa otwartość na kontakty z ludźmi.

Jarosław Kaczyński trzyma innych ludzi na dystans. Lider Prawa i Sprawiedliwości nie ma wielu przyjaciół, ale wśród sympatyków jego polityki jest mnóstwo osób, które darzą go wielką (czasem wręcz niezdrową...) fascynacją.

Jak się okazuje, największą fanką prezesa PiS jest... marszałek Sejmu Elżbieta Witek. Było o niej bardzo głośno przy okazji reasumpcji głosowania. Doszło do niej, gdy posłowie w Sejmie zajmowali się m.in projektem ustawy dotyczącym zmian w ustawie o radiofonii i telewizji, zwanym potocznie lex TVN. PiS przegrało głosowanie, a do tego opozycji udało się uzupełnić porządek obrad o kilka punktów. Marszałek Sejmu Elżbieta Witek po głosowaniach zwołała Konwent Seniorów. Następnie ogłosiła, że wpłynął wniosek o reasumpcję głosowania, a po zasięgnięciu opinii Konwentu Seniorów i opinii prawników ją zarządziła.

Elżbieta Witek kocha Jarosława Kaczyńskiego

Być może to obecność Jarosława Kaczyńskiego tak mieszała jej w głowie. Mimo tego, że od wielu lat Elżbieta Witek jest szczęśliwą mężatką, to sympatia do prezesa PiS jest u niej na tyle silna, że nie da się jej ukryć.

Są dwie Elżbiety Witek. Jedna normalna, którą znam, którą lubię, a druga, która siada w fotelu marszałka i wtedy te rzeczy, które dla niej zawsze w życiu były ważne, czyli taka uczciwość, przestrzeganie prawa, regulaminu, przestają mieć znaczenie

- mówiła na jej temat Małgorzata Kidawa-Błońska, w materiale magazynu TVN 24 "Czarno na białym" zatytułowanym "Metody pani marszałek".

Elżbieta Witek jest żołnierzem PiS. Nawet nie pułkownikiem, choć jest drugą osobą w państwie. Absolutnie zapatrzona w Jarosława Kaczyńskiego. To jest taka miłość polityczna. Taka bezwzględna od wielu lat. To nie jest jakiś flit

- ocenia dziennikarka sejmowa Justyna Dobrosz-Oracz.

Myślicie, że ta miłość polityczna powinna się przenieść na prywatny grunt? To byłby dopiero romans!