18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Pierwsza dama zazdrosna?

Trump powiedział co myśli o Dudzie

25.06.2020  08:44
Trump i Duda spijali sobie z dziubków w USA
Trump i Duda spijali sobie z dziubków w USA Fot: Sipa USA/Sipa USA/East News

Wizyta Andrzeja Dudy w USA zakończyła się sukcesem? Zdania są podzielone, a niektórzy twierdzą, że prezydent załatwił niewiele. Jak ta wycieczka wpłynie na wybory prezydenckie 2020 w Polsce? Jedna wypowiedź Donalda Trumpa może wpłynąć na sondaże i doprowadzić opozycję do szewskiej pasji.

Andrzej Duda w USA może i nie załatwił wielkich rzeczy dla Polski, ale na pewno zadbał o swoje kontakty i poparcie w wyborach. Prezydent Donald Trump wystawił polskiej głowie państwa taką laurkę, że opozycja nie zaśnie ze złości przez wiele nocy.

Trump o Dudzie - love is in the air?

Mój przyjaciel, prezydent Andrzej Duda zrobił naprawdę fantastyczną pracę; wiem, że nadchodzą wybory, mam nadzieję, że odniesie sukces – powiedział Donald Trump. (radiozet.pl)

Na wspólnej konferencji prasowej Trump przyznał również, że Polska jest pięknym krajem, a spotkanie z Andrzejem Dudą jest dla niego zaszczytem. Przyznał, że liczy, iż polityk z Belwederu wygra polskie wybory prezydenckie.

Czy jeśli nadchodzące wybory wygra jednak Rafał Trzaskowski, Trump przywita go klasycznym amerykańskim „sh*t happens”?

Donald Trump o Andrzeju Dudzie i wyborach prezydenckich w Polsce? [WIDEO]

Zagłosuj

Na kogo zagłosujesz w wyborach prezydenckich?

Liczba głosów:

Czytaj także
Przeczytaj więcej