18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

nie widział wyników?

Trzaskowski ogłasza wielki sukces. NIC NAS NIE POKONA. WYGRAMY!

12.07.2020  21:28
Rafa ł Trzaskowski ogłasza - wygramy
Rafa ł Trzaskowski ogłasza - wygramy Fot: JACEK DOMINSKI/REPORTER

Rafał Trzaskowski ogłasza wielki sukces wyborczy. Jest pewien - wyniki wyborów zmienią się w poniedziałek. Zmieni się też prezydent Polski.

O godzinie 21 poznaliśmy wstępne wyniki wyborów - dane z sondażu Exit Poll sporządzonego przez IPSOS. Według nich wybory wygrywa Andrzej Duda, jednak różnica w procentach jest minimalna.

Poznaliśmy także wstępną frekwencję w wyborach - 12 lipca Polacy pobili kolejny rekord. Do urn w Polsce poszło prawie 70 procent uprawnionych!

Trzaskowski ogłasza sukces

Tuż po ogłoszeniu sondażowych wyników, głos zabrali obaj kandydaci na prezydenta. Andrzej Duda cieszył się z wygranej i gratulował Polakom ogromnej frekwencji. W tym samym czasie sukces ogłosił też Rafał Trzaskowski.

Ta noc będzie nerwowa dla wszystkich w Polsce. Jestem absolutnie przekonany, że zwyciężymy - mówił ze sceny prezydent Warszawy.

Skąd ta pewność i szczęście? Polityk jest pewien - po przeliczeniu głosów, Państwowa Komisja Wyborcza poda, że w Polsce zmienia się prezydent.

Wystarczy tylko policzyć głosy. Jestem absolutnie przekonany, że jak policzymy głos do głosu, zwyciężymy! - ogłosił.

Przeczytaj więcej
Komentarze