18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

sondaż

Zażarta walka między Trzaskowskim i Dudą. Kto rozgromi przeciwnika?

06.07.2020  15:30
Wybory prezydenckie - kto wygra?
Wybory prezydenckie - kto wygra? Fot: Beata Zawrzel/REPORTER

Ostatni tydzień kampanii prezydenckiej i zażarta walka dwóch przeciwników. Kto wygra? Andrzej Duda próbujący straszyć Rafałem Trzaskowskim i LGBT, czy Rafał Trzaskowski ostrzegający przed PiS, Jarosławem Kaczyńskim i Andrzejem Dudą?

Ostateczne starcie Andrzeja Dudy i Rafała Trzaskowskiego już za 6 dni. Co o politykach myślą Polacy i komu powierzą swoje głosy? Wszystko wskazuje na to, że walka zacięta będzie do samego końca, a zdecydują pojedyncze punkty procentowe.

Walka do końca

Według sondażu IBRIS dla Wirtualnej Polski, w najbliższą niedzielę zwycięstwo odniesie Rafał Trzaskowski, z wynikiem 47,2 proc. Andrzej Duda może w tym samym czasie liczyć na poparcie rzędu 45,9 proc.

Andrzej Duda powinien pakować walizki? Nie tak szybko. Inne badanie, przeprowadzone przez United Surveys dla RMF FM i "Dziennika Gazety Prawnej", daje zupełnie inny wynik. Tu na wygraną może szykować się Andrzej Duda z poparciem 46,8 proc. Na Rafała Trzaskowskiego głos deklaruje oddać 45,9 proc. badanych.

Kto ma większą szansę na wygraną? Zdaje się, że tego nie dowiemy się aż do samego końca i policzenia wszystkich - co do jednego - głosów.

Czytaj także
Przeczytaj więcej