18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

ojoj

Tusk ostro jak nigdy wcześniej. W PiS dostaną białej gorączki

10.07.2020  13:54
Donald Tusk ostro. Nawołuje do wyborów
Donald Tusk ostro. Nawołuje do wyborów Fot: Laski Diffusion/Laski Diffusion/East News

Kampania prezydencka na finiszu - o tym, kto wygra wybory, mogą zdecydować pojedyncze głosy. Donald Tusk nawołuje do boju, tzn. do głosowania.

Były premier Donald Tusk nie bierze już czynnego udziału w polskiej polityce. Jeszcze zimą spekulowano, że to właśnie on stanie do walki z Andrzejem Dudą i zechce objąć prezydenturę. Nic jednak z tego - odmówił, stwierdzając, że przeszłość mu na to nie pozwala.

Nie znaczy to jednak, że pan Tusk całkowicie się z polityki wycofał. Były premier często komentuje wydarzenia w kraju. W piątek skomentował wybory prezydenckie.

Tusk ostro

Na swoim Twitterze Donald Tusk postanowił zagrzać Polaków do boju i namówić do pójścia na wybory. Ale nie tylko - zachęca też, a wręcz nakazuje przekonywać wszystkich wokół, by zrobili to samo. Po co? By pogonić PiS. A wszystko to ujął  bardzo krótkim wpisie, który "prawą" stronę może doprowadzić do furii.

Nie marudzić i nie narzekać. Przekonywać i mobilizować - każdego, wszędzie, do ostatniej chwili. Bolszewika goń! - napisał.

Przeczytaj więcej
Komentarze