18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nie tylko Menelowe+

Tylko u nas: Żółtek ujawnia kto chce zniszczyć Polskę

Wojciech Kozicki
18.06.2020  18:30
Stanisław Żółtek - ostro także po debacie
Stanisław Żółtek - ostro także po debacie Fot: Radio ZET

Wybory prezydenckie nadciągają jak polityczne tsunami. Na fali niczym surfer jest obecnie Stanisław Żółtek. Tylko dla nas skomentował swój już kultowy program „Menelowe+”. Ostrzega również jak będzie wyglądała przyszłość Polski w Unii Europejskiej.

Stanisław Żółtek na debacie prezydenckiej TVP rozwalił system, zawiesił Matrix i sprawił, że piekło zamarzło. Program Menelowe+ podbił internet i jak powiedział Żółtek w wywiadzie dla Radia ZET, „dał przekaz”.

Wywiad ze Stanisławem Żółtkiem

Dotarło do ludzi. Przekaz, że nie można kraść pieniędzy ludzi i za ich pieniądze kupować ich głosy. Jest to i kradzież i podłe zachowanie  przed wyborami. Jest to szydzenie z pracy ludzi. Nie ważna jest praca i uczciwe życie, tylko kupowanie głosu - powiedział Żółtek.

Kandydat na prezydenta zwrócił uwagę, że programy socjalne PiS nie przyniosły oczekiwanej dzietności, a liczba urodzeń się zmniejszyła. Jego zdaniem państwo objęło przesadną opieką społeczeństwo, które przestało myśleć o dzieciach. Proponuje, by zlikwidować przymusowe składki (np. na ZUS) i oddać pieniądze ludziom, aby mogli prywatnie zabezpieczyć swoją przyszłość medyczną i emerytalną.

Przyszłość Polski w Unii Europejskiej

Wtrącanie się rodziny i przejmowanie opieki nad dziećmi sprawia, że jest mniej dzieci. Zabrano ludziom wolność i żyją obrazkami. Ludzie rozleniwili się, zdemoralizowali się, a państwo zabrało im myślenie. Myślą, że państwo zapewni im przyszłość. To kłamstwo, nikt im niczego nie zapewni – twierdzi Stanisław Żółtek.

Kandydat na prezydenta zwrócił też uwagę, że dzięki niemu coraz więcej osób chce, by Polska opuściła Unie Europejską. Jego zdaniem Polacy są oszukiwania finansowo, wkrótce „Polska zostanie kolonią surowcową i do końca życia będziemy zarabiać 1/10 tego co Niemiec".  Twierdzi, że polki rząd wie, że „Unia nas zniszczy”, ale to ukrywa.

Stanisław Żółtek w Radiu ZET - WYWIAD:

Przeczytaj więcej
Komentarze