18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Pani Beata się zdziwi

Tymoteusz Szydło "nie został ojcem", ale zniknął. Wspiera go... wróg PiS

25.10.2019  15:33
Tymoteusz Szydło "nie został ojcem", ale zniknął. Wspiera go... wróg PiS
Tymoteusz Szydło "nie został ojcem", ale zniknął. Wspiera go... wróg PiS Fot: YouTube/Printscreen

Beata Szydło i jej syn Tymoteusz mają trudny okres. Po plotkach na temat księdza, kolejne osoby stają w jego obronie. Nieoczekiwanie wsparcie przyszło też ze strony "wroga" PiS.

Ojciec Tymoteusz Szydło nie został ojcem - oświadczył jego prawnik, dementując plotki o nieoczekiwanej zmianie ścieżki życia księdza. Cała "prawica" broni młodego duchownego, syna swej koleżanki - Beaty Szydło. Ale nie tylko oni - nagle wsparł go (i jego mamę) ktoś, komu z PiS zdecydowanie nigdy nie było po drodze.

Nieoczekiwane wsparcie

Magdalena Adamowicz - europarlamentarzystka, często krytykowana przez PiS żona zmarłego tragicznie prezydenta Gdańska, Pawła Adamowicza (którego PiS nie lubiło wybitnie, a w "ich" telewizji publicznej non stop był atakowany) wsparła Beatę Szydło i jej syna. Stwierdziła, że plotki nie są podstawą do ataków, więc spekulacje na temat ojcostwa księdza powinny ucichnąć.

Oskarżanie kogoś jedynie na podstawie plotek albo doniesień medialnych jest dla mnie niedopuszczalne

- powiedziała w rozmowie z Wirtualną Polską.

Adamowicz nie poprzestała jednak na tym jednym zdaniu. Chwilę później zauważyła, że w obozie władzy ochrona rodziny jest jednostronna - święci są tylko ich ludzie. Reszta nagminnie narażana jest na ataki.

Bardzo bym chciała, żeby słowa o niedopuszczalności hejtu i kłamstw wobec kogokolwiek były prawdziwe. Chcę w to wierzyć, chociaż nie słyszałam takiego oburzenia gdy hejtowane były rodziny polityków demokratycznej opozycji, w tym moja rodzina

- mówi Magdalena Adamowicz.

Co się stało z młodym księdzem? Przepadł bez wieści. Ani on, ani jego matka (choć sama, pokazując go mediom, przyczyniła się do zainteresowania młodzieńcem) sprawy komentować nie zamierzają. Mimo że, jak się okazuje, ojciec Tymoteusz prawdopodobnie swym postępowaniem łamie prawo.

Przeczytaj więcej
Komentarze