18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

niepokojące

U Kaczyńskiego LICZĄ GŁOSY PO CIEMKU? W komisji zgasło światło

12.07.2020  23:20
Na Żoliborzu liczą głosy po ciemku?
Na Żoliborzu liczą głosy po ciemku? Fot: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Niepokojące zdarzenie w komisji wyborczej na warszawskim Żoliborzu. Po skończeniu głosowania na sali wyłączono prąd. Głosy liczone są po ciemku?

Szokujące doniesienia z Żoliborza w Warszawie. Dzielnica w Polsce znana jest w ostatnich latach głównie dzięki jej mieszkańcowi - to tu mieszkają Jarosław Kaczyński i jego dwa koty, a wejścia do willi strzeże codziennie prawie 20 policjantów.

W dniu drugiej tury wyborów na Żoliborzu doszło do szokujących incydentów. Najpierw w jednej z komisji pojawiło się... DWÓCH JAROSŁAWÓW KACZYŃSKICH. Później, już po zamknięciu głosowania, zgasło światło.

Liczą po ciemku?

Zgasło na amen - członkowie komisji musieli uruchomić latarki w telefonach, a media społecznościowe obiegła wieść, że głosy liczone są po ciemku!

Do zaciemnienia sali doszło w komisji nr 337 przy ulicy braci Załuskich na Żoliborzu. Czy faktycznie głosy są liczone po ciemku? Co z kartami do głosowania? Czy powinniśmy obawiać się fałszowania głosów?

Komisja podobno zawiesiła pracę i czeka na wznowienie dostawy prądu.

Przeczytaj więcej
Komentarze