18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zachęcą Was?

Prezydenci zaszczepią się na COVID-19. Publicznie!

05.12.2020  12:30
USA: Szczepienie na COVID-19
USA: Szczepienie na COVID-19 Fot: Horth Rasur/Shutterstock

Szczepienie na COVID-19 jest najbardziej wyczekiwanym specyfikiem roku 2020. Prezydenci Stanów Zjednoczonych skorzystają z niego publicznie, by zachęcić społeczeństwo, które często jest jeszcze sceptyczne do nowego zastrzyku. 

Szczepienie na COVID-19 jest zdecydowanie niesamowicie oczekiwana i w Polsce i na świecie. Byli prezydenci USA zauważają, że społeczeństwo mimo strachu przed chorobą - jest sceptycznie nastawione do poddania się szczepieniu. Postanowili zareagować.

USA: Szczepienie na COVID-19

Z tej właśnie przyczyny Barack Obama, George W. Bush i Bill Clinton obiecali, że zaszczepią się publicznie na Covid-19. Póki co aż 42 proc. Amerykanów deklaruje, że nie zaszczepi się na koronawirusa.

Niektórzy ludzie wciąż wierzą, że to szczepionka będzie tak naprawdę szkodliwa, inni uważają, że rządy chcą nam nią wszczepić kontrolującego nas czipa. Są też jednostki, które do tej pory żywią przekonanie, że koronawirus w ogóle nie istnieje i nie widzą potrzeby zapobiegania chorobie.

Szczepienie na COVID-19 może nam pomóc wrócić w końcu do zupełnie normalnego, znanego nam stylu życia. To motywuje byłych prezydentów USA do działania i dania pozytywnego przykładu obywatelom swojego kraju.

Przyjmę tę szczepionkę i mogę to zrobić na żywo w telewizji albo każę to sfilmować, aby ludzie wierzyli nauce

- powiedział Barack Obama w wywiadzie dla SiriusXM's The Joe Madison Show.

USA jest krajem, w którym wykryto zdecydowanie najwięcej przypadków koronawirusa, bo aż 14,3 miliona. Do tej pory zmarło tam ponad 280 tys. osób. To już ostatni moment na to, by działać - dlatego jest to absolutna konieczność.