18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Politycy dali Polakom z liścia

Ujawnili ile kosztowały wybory! Polacy zapłacą, nie mają wyboru

Wojciech Kozicki
26.05.2020  20:15
PiS i opozycja walczą o termin wyborów. Za ich zabawę płacą Polacy
PiS i opozycja walczą o termin wyborów. Za ich zabawę płacą Polacy Fot: Bartlomiej Zborowski/East News

Wybory prezydenckie nie odbyły się 10 maja, ale za imprezę i tak zapłacić trzeba. Ile kosztowało głosowanie korespondencyjne, którego nie było? Media ujawniły szokujące koszty, które poniosła Poczta Polska. Nie martwcie się, politycy nie ucierpią i nie będą musieli płacić, przecież mają od tego wyborców...

Chcecie poznać koszt nieistniejących wyborów? Trzymajcie się mocno! Dziennikarze tvn24.pl dotarli do dokumentów, z których wynika, że Poczta Polska wypłaciła już ponad 26 milionów złotych, choć wybory prezydenckie się nie odbyły. Ale to nie koniec! Faktury za przygotowanie wyborów opiewają na 68 896 820 złotych!

Poczta Polska, pod nadzorem Ministerstwa Aktywów Państwowych i jego szefa Jacka Sasina, nie przeprowadziła wyborów. Zarówno rząd PiS jak i opozycja biły się jak małpy kijami, zapominając, że za ich dziecinadę zapłacą oczywiście obywatele.

Polska podpisała z co najmniej czterema firmami. Z dokumentów, do których dotarł Szymon Jadczak, wynika, że Poczta wypłaciła z tego już ponad 26 mln złotych, choć wybory prezydenckie się nie odbyły – pisze „Wyborcza”

Kiedy będą wybory prezydenckie?

Oczywiście dzieci w politycznej piaskownicy nadal okładają się łopatkami i sypią sobie piaskiem w oczy. Wciąż nie ma zgody co do terminu wyborów, a opozycja nie chce wypuścić ustawy ws. wyborów hybrydowych z Sejmu i gra na zwłokę. Padł nawet zaskakujący termin wyborów. Podejrzewamy, że prędzej urny wyborcze staną na peronie 9  i ¾, niż PiS się na to zgodzi.

Zagłosuj

Na kogo zagłosujesz w wyborach prezydenckich?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze