18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ostra wymiana poglądów

Politycy się pobili. Tłukli się jak w MMA [WIDEO]

Wojciech Kozicki
07.11.2019  19:47
Politycy bili jak dzikusy - polityka na Ukrainie
Politycy bili jak dzikusy - polityka na Ukrainie Fot: Facebook

Czekacie na nowe Fame MMA lub Wotore i brakuje wam przemocy? W takim razie warto śledzić poczynania polityków na Ukrainie. Wymiana poglądów przerodziła się tam w brutalne mordobicie, a szokujące nagranie wideo trafiło do sieci.

Ukraińska polityka to nie zajęcie dla mięczaków. Niektórzy zamiast rozmawiać, wolą się tam bić. W internecie pojawiło się nagranie, na którym przedstawiciel prezydenta Ukrainy i jego główny doradca ds. energetyki Andriej Gerus oraz Lider Partii Radykalnej Ołeh Laszko rzucili się na siebie jak dzikie drapieżniki.

Okazało się, że polityków poróżniła kwestia importu energii elektrycznej z Rosji. Lasko twierdził, że prezydent Zełenski zdradził interesy kraju dogadując się z Rosjanami. Do starcia doszło na lotnisku w Boryspolu w sali oficjalnych delegacji na lotnisku

Fani sportów walki najwyraźniej spragnieni są nowych wrażeń, dlatego powstają takie federacje jak Wotore. Proponujemy urządzić więc walki polityków w Sejmie. I tak już teraz zachowują się jak potłuczeni…

Parlamentarzystów chcących kogoś stłuc za kasę pewnie by nie zabrakło. Dominik Tarczyński już nawet wyrywał się do bicia i chciał rzucić się na Korwina, więc to mogłaby być pierwsza walka.

Walka polityków na Ukrainie - WIDEO Z LOTNISKA:

Przeczytaj więcej
Komentarze