18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

typowo

W Warszawie spadł deszcz. TVP: to wina Trzaskowskiego

29.06.2020  19:14
Ulewa w Warszawie. TVP atakuje Trzaskowskiego
Ulewa w Warszawie. TVP atakuje Trzaskowskiego Fot: TVP Info/Printscreen

Potężna ulewa w Warszawie, pozalewane ulice, zamknięta stacja metra. Czyja to wina? Oczywiście Rafała Trzaskowskiego. TVP poświęciło mu w tej sprawie wydanie specjalne wiadomości.

Dwie ulewy w Warszawie przeszły jedna po drugiej w godzinach popołudniowych. Efekty? Zalane ulice, zamknięta stacja metra, lokalne podtopienia piwnic czy garaży podziemnych. Zalane zostały też pomieszczenia Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz Ministerstwo Środowiska. Straż pożarna w przeciągu dwóch godzin musiała interweniować kilkaset razy. Czyja to wina?

TVP atakuje

Ulewa okazała się świetną okazją do ataku na Rafała Trzaskowskiego. Włodarz Warszawy jest w Grudziądzu, gdzie prowadzi kampanię prezydencką. W TVP Info przygotowano więc wydanie specjalne, w którym Magdalena Ogórek dociekała, dlaczego do ulewy i zalań doszło akurat za rządów przeciwnika Andrzeja Dudy. Razem z  "ekspertami" przekonywała, że polityk nie ma kompetencji, by rządzić czymkolwiek.

Ulewa w Warszawie. TVP atakuje Trzaskowskiego

Na ataki TVP na Twitterze odpowiedział już polityk PO Sławomir Nitras, który zauważył, że woda z ulic została odprowadzona w 15 minut...

Również rzeczniczka prasowa urzędu Warszawy poinformowała o szybkim zwalczeniu problemu z zalanymi ulicami.

Pomimo intensywnych opadów deszczu, studzienki kanalizacyjne systematycznie odprowadzają wodę opadową. W ciągu 15 minut nadmiar wody na pl. Trzech Krzyży został przyjęty przez kanalizację miejską - podała Karolina Gałecka na Twitterze.

Ulewa w Warszawie. TVP atakuje Trzaskowskiego
Ulewa w Warszawie. TVP atakuje Trzaskowskiego
Ulewa w Warszawie. TVP atakuje Trzaskowskiego
Przeczytaj więcej
Komentarze