18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ujawnił jaką ma emeryturę

Wałęsa kontra koronawirus - nie ma za co żyć!

Wojciech Kozicki
19.03.2020  14:51
Wałęsa i "niska emerytura" - koronawirus go wykończy?
Wałęsa i "niska emerytura" - koronawirus go wykończy? Fot: Maciej Chmiel/East News

Koronawirus w Polsce wciąż nie daje się zatrzymać, rośnie liczba chorych, a epidemia niszczy nie tylko zdrowie, ale też i gospodarkę. Polacy nie mogą zarabiać pieniędzy przez SARS-CoV-2. Okazuje się, że przez chorobę z Wuhan cierpi też Lech Wałęsa, bo nie ma za co żyć!

Lech Wałęsa to nie cienki Bolek! Niedawno wspominał, że nie boi się koronawirusa, bo jest stary i znudzony życiem, więc chciałby już umrzeć. Jednak 77-letni polityk najwyraźniej trochę zmiękł. W rozmowie z „Super Expressem”
 wyznał jak wysoką ma emeryturę i okazuje się, że przez pandemię COVID-19 klepie biedę.

Wykłady Lecha Wałęsy się nie odbędą. Były prezydent ubolewa, że nie może podróżować przez koronawirusa, a sama SKROMNA EMERURTURA prezydencka nie wystarcza mu na życie.

Miałem wiele wyjazdów zaplanowanych. Miałem lecieć do Włoch, Niemiec, USA i w inne miejsca i to mi wszystko padło niestety... I bankrutuję teraz. Bo ja dostaję 6 tys. zł emerytury, a żona wydaje co miesiąc 7 tysięcy – powiedział Lech Wałęsa w rozmowie z „Super Expressem”

Wałęsa powiedział, że za wykład "zarabiał na kapitalistach 10-100 tys. euro". Jednak zamknięte granice sprawiły, że nie zarobi ani grosza, a z prezydenckiej emerytury nie wyżyje.

Muszę zarobić przecież na utrzymanie siebie i żony. A za friko robił nie będę przecież, ja już za friko robiłem przed 1989 rokiem. Mam dużą rodzinę, dużo wnuków, dzieci. Rozdaję im pieniądze, a jaki mam wybór? Gnębią moją rodzinę przecież – denerwuje się Lech Wałęsa. (SE.pl)

Przeczytaj więcej
Komentarze