18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ostro jak zawsze

Wałęsa nie wytrzymał. Komentuje wybory... jak nikt inny

14.10.2019  11:09
Wałęsa nie wytrzymał. Komentuje wybory... jak nikt inny
Wałęsa nie wytrzymał. Komentuje wybory... jak nikt inny Fot: WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Lech Wałęsa słynie z dużej niechęci do Prawa i Sprawiedliwości oraz dość kontrowersyjnych zachowań. Nic dziwnego, że poznawszy wyniki wyborów zachował się osobliwie. 

Lech Wałęsa nie ukrywa, że nie lubi obecnej partii rządzącej. Chociaż nie podobają mu się również propozycje i polityczne pomysły opozycji, to do Prawa i Sprawiedliwości pała szczególną niechęcią.

Nic dziwnego, że kiedy poznał wyniki wyborów, postanowił je skomentować. Zrobił to jednak w swoim stylu. Zamiast wypisywać obszerne komentarze oraz polityczne spostrzeżenia, zamieścił na Twitterze przekaz prosty i klarowny.

Lech Wałęsa "żartuje" po wyborach

Na Twittrze pojawiło się zdjęcie, na którym widzimy członków PiS. Wałęsa opatrzył je komentarzem: "Frustracja +", co miało oczywiście nawiązywać do najbardziej znanego i lubianego projektu Prawa i Sprawiedliwości - 500 plus. 

Twitter
Twitter Fot: Twitter

Wałęsa przynajmniej darował już gorzką pigułkę Koalicji Obywatelskiej. Po tym, jak wiele głosów na to ugrupowanie okazało się być głosami nieważnymi, naprawdę wystarczy im atrakcji. 

Biorąc pod uwagę, że były prezydent również tej partii napsuł krwi podczas kampanii wyborczej - teraz już najwyraźniej nie ma na to ochoty. 

Przeczytaj więcej
Komentarze