18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Źle z nim?

Wałęsa po kroplówkach, TLENIE I ANTYBIOTYKACH

11.08.2022  14:57
Lech Wałęsa uporczywie leczony w szpitalu
Lech Wałęsa uporczywie leczony w szpitalu Fot: WOJTEK RADWANSKI/AFP/East News

Lech Wałęsa trafił niedawno do szpitala i doniesienia o stanie jego zdrowia nie są obecnie najweselsze. Były prezydent musiał przejść uporczywą terapię. Czy w końcu wróci do pełni sił i zdrowia?

Niedawno Lech Wałęsa poinformował, że przebywa w szpitalu. Jego stan przeraził nie tylko Polaków, ale przede wszystkim najbliższe mu osoby. Hospitalizacja trwa nadal, a Polacy nie przestają wstrzymywać oddechu.

Lech Wałęsa uporczywie leczony w szpitalu 

Zięć Lecha Wałęsy informował, że w jego przypadku doszło do omdlenia. Lech Wałęsa znajduje się pod naprawdę czujną opieką medyków, a jego leczenia nie można uznać za najłatwiejsze.

I jeszcze trochę... . Dziękuję za dobre słowa, myśli i modlitwę.  Wszystko to się bardzo przyda...

– napisał pod nowym zdjęciem były prezydent.

Niestety, na fotografii widać, że Lech Wałęsa naprawdę nie czuje się dobrze. Jest znacznie osłabiony i dużo bardziej blady. To pewnie z powodu leczenia, jakie musi przejść, by wrócić do sił.

Pan prezydent jest po kroplówkach, po tlenie, po antybiotykach i po badaniach, wyniki są w miarę dobre. Jest szansa, że będzie dobrze i jeszcze w tym tygodniu wyjdzie ze szpitala. Pan prezydent jest przemęczony, zmęczony, ale to wiadomo, że tak bywa

- mówi "Super Expressowi" Marek Kaczmar, dyrektor biura Lecha Wałęsy w Gdańsku. 

Mamy nadzieję, że uda mu się szybko z tego wyjść i wrócić do swoich ulubionych aktywności.