18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Donosi o oszustwach

Wałęsa ujawnił kogo poprze. Jest deklaracja!

Wojciech Kozicki
29.06.2020  10:38
Wałęsa o II turze wyborów - donosi, że będą oszustwa
Wałęsa o II turze wyborów - donosi, że będą oszustwa Fot: WOJCIECH STROZYK/REPORTER/East News

Wybory prezydenckie nie zostały rozstrzygnięte, będzie druga tura, a tymczasem wciąż czekamy na ostateczne wyniki pierwszej tury. Niespodziewanie do akcji wkroczył Lech Wałęsa. Ujawniał w mediach na kogo głosował i komu przekaże swoje poparcie w drugiej turze.

Sądząc po stroju, wydawało się, że w niedzielę Lech Wałęsa idzie na ryby. A jednak, udał się na głosowanie. Okazało się jednak, że bezrobotny i cierpiący bieda-katusze były prezydent, postawił na grub a rybę z Warszawy. Jak ujawnił w mediach, zagłosował na Rafała Trzaskowskiego.

Lech Wałęsa kontra wybory prezydenckie

Na kogo Lech Wałęsa zagłosuje w drugiej turze? Tu niespodzianek chyba nie będzie. Na antenie TOK FM zapewnił, że „zrobi wszystko”, aby wygrał Rafał Trzaskowski. Doniósł również, że PiS na pewno szykuje oszustwa wyborcze przed II turą wyborów.

Wybory prezydenckie się nie kończą. Przed nami II tura, która odbędzie się 12 lipca. - Zróbmy wszystko, żeby Polska wróciła na drogę rozwoju. Nie mam wyjścia. Będę wybierał mniejsze zło – powiedział Wałęsa w TOK FM.

Czy poparcie ze strony Lecha Wałęsy okaże się pocałunkiem śmierci?

 

Czytaj także