18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Elektryk podniósł napięcie

Wałęsa wróży Kaczyńskiemu straszną śmierć. "Brat zabił brata"

Wojciech Kozicki
02.06.2020  15:34
Lech Wałęsa przewiduje śmierć Kaczyńskiego - przesadził?
Lech Wałęsa przewiduje śmierć Kaczyńskiego - przesadził? Fot: Piotr Hukalo/East News

Lech Wałęsa znowu atakuje. Niedawno zapowiadał, że umiera i jest już spakowany w podróż w zaświaty. Jednak zanim odejdzie, zamierza jeszcze nieco pokąsać i strzykać jadem. Jak zwykle na jego celowniku znalazł się Jarosław Kaczyński, któremu wróży straszną śmierć.

Lech Wałęsa znowu grozi Jarosławowi Kaczyńskiemu. W rozmowie z "Faktem" zapowiedział, że politycy PiS zostaną osądzeni w „kryterium ulicznym”. Co do wyborów, uważa, że oszustwo jest 100-procentowe i „nie jesteśmy w stanie kontrolować” procesu wyborczego. Dodał również, że on i jego pokolenie rozpoczęło „epokę globalizacji i intelektu”, a siebie nazwał głównym sztandarem gwarantującym zwycięstwo.

Lech Wałęsa kontra Jarosław Kaczyński

Były prezydent wróży Kaczyńskiemu straszną śmierć. Przy okazji nazwał go politykiem niepoważnym, który składa „niedobre propozycje ze starej epoki” i wykorzystuje to, co zbudowali inni.

Kaczyńscy byli świetni, ale nie na pierwszym miejscu. Jako wykonawcy, dopóki wykonywali moje polecenia, było dobrze. Na pierwszych się nie nadają - uważa Lech Wałęsa. (Fakt)

Wałęsa uważa, że obecnie Jarosław Kaczyński jest pierwszy w demagogii, oszustwach, kantowaniu, nadużywaniu, łamaniu prawa. Sądzi, że „to się może podobać na tym etapie naszego rozwoju”

Współczuję mu. Nie chcę być na jego miejscu, jaki będzie musiał zapłacić rachunek za te wszystkie wyczyny, za te wszystkie niszczenie – przewiduje Wałęsa.(Fakt)

Jaki to będzie rachunek?

Ja to już dawno powiedziałem, że brat brata zabije i to się już stało. Końcówka będzie taka, że skończy w zakładzie dla psychicznych albo popełni samobójstwo. Taki będzie koniec- zapowiada Wałęsa. (Fakt.pl)

Zagłosuj

Na kogo zagłosujesz w wyborach prezydenckich?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze