18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Koniec zalotów?

Bosak ostro odpowiada Tuskowi. Pozamiatane

02.07.2020  09:47
Bosak kontra Tusk - Trzaskowski nie dostanie głosów
Bosak kontra Tusk - Trzaskowski nie dostanie głosów Fot: Tomasz Jastrzebowski/REPORTER/East News

Rafał Trzaskowski i Andrzej Duda walczą o każdy głos i są gotowi nagle zmienić poglądy i mizdrzyć się do wyborców Konfederacji. Nagle w oczach Koalicji Obywatelskiej nie są już faszystami, a Borys Budka pozytywnie wypowiada się o Marszu Niepodległości. Do tych politycznych godów dołączył Donald Tusk, ale Krzysztof Bosak natychmiast zaorał go jak pole.

Walka o 1 mln 300 tys. wyborców Bosaka trwa w najlepsze. Konfederacja jest jak panna na wydaniu, o której wdzięki ubiegają się zdesperowani kawalerzy. Rafał Trzaskowski, Andrzej Duda, Grzegorz Schetyna, Adam Bielan i Borys Budka nagle pokochali wyborców Konfederacji i zgadzają się z ich poglądami. Odezwał się nawet Donald Tusk, sugerując, by sympatycy Bosaka zagłosowali na Trzaskowskiego.

Donald Tusk kontra Krzysztof Bosak

Do wyborców Konfederacji. Różni nas prawie wszystko, dlatego będziemy chcieli z Wami WYGRAĆ. Z PiS-em wiele Was łączy, dlatego będą chcieli Was ZNISZCZYĆ. Są w tym naprawdę nieźli – napisał Donald Tusk na Twitterze.

Konfederacja jest jednak nieugięta. Zarzeka się, że żaden z kandydatów w II turze nie uzyska jej poparcia. Co więcej, Bosak postanowił odpowiedzieć na polityczne zaloty Tuska.

Nasi wyborcy doskonale radzą sobie z interpretacją sytuacji politycznej bez rad Tuska – odpowiedział Bosak.

Bosak podkreślił, że wyborcy Konfederacji to nie jest klocek, który można przekładać z szuflady do szuflady. Wypowiedzi polityków nazwał socjotechniką. Zapewnia, że Konfederacja powstrzyma się od politycznych komentarzy i poparcia kogokolwiek, a jednym komentarzem będzie karta wyborców wrzucona do urny. Wyborcy Konfederacji już tacy subtelni w komentarzach nie są. Przypominają jak m.in. byli bici przez policję na Marszach Niepodległości.

Przeczytaj więcej
Komentarze