18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Strzelanina na Wiejskiej?

Strzały w Sejmie! Jest ranny!

Wojciech Kozicki
31.01.2021  15:53
Strzały w Sejmie. Straż Marszałkowska jest zagrożeniem dla bezpieczeństwa polityków?
Strzały w Sejmie. Straż Marszałkowska jest zagrożeniem dla bezpieczeństwa polityków? Fot: Wojtek Laski/East News

Strzały w Sejmie w Polsce! Bezpieczeństwo polskich polityków pod znakiem zapytania! Funkcjonariusz Straży Marszałkowskiej podobno postrzelił się z własnej broni. Pojawiły się nieoficjalne informacje, że był to wypadek przy czyszczeniu broni.

Straż Marszałkowska ma chronić polskich polityków…  ale kto ochroni ją przed nią samą? Jak podaje Wyborcza, na terenie budynku Sejmu usłyszano strzał z broni palnej, a jedna osoba jest ranna. To funkcjonariusz Straży Marszałkowskiej, który postrzelił się z własnej broni.

Strzały w Sejmie. Jedna osoba ranna

Jak ujawniają media nieoficjalnie, był to „nieszczęśliwy wypadek”, do którego doszło podczas czyszczenia broni. Do incydentu doszło w niedzielę 31 stycznia po godzinie 12. Informacje o przyczynie wypadku nie zostały jednak potwierdzone przez Komendę Stołeczną Policji. Wszelkie informacje są udzielane jedynie przez Centrum Informacyjne Sejmu, ale media donoszą, że nikt nie odbiera tam telefonu.

Strażnik miał się postrzelić w nogę podczas czyszczenia broni. Został już odwieziony do szpitala. Na miejscu pojawiła się także prokuratura – pisze Wyborcza.

Czytaj także
Przeczytaj więcej