18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Chwile grozy

Ważny polityk w szpitalu. Nie jest w stanie rozmawiać przez telefon

28.10.2021  16:51
Michał Kamiński w szpitalu
Michał Kamiński w szpitalu Fot: Piotr Molecki/East News

Wicemarszałek Senatu Michał Kamiński trafił do szpitala, gdzie musiał przejść pilny zabieg. Polityk jest w tak złym stanie, że nie może nawet rozmawiać przez telefon z dziennikarzami, którzy martwią się o jego zdrowie.

Michał Kamiński, wicemarszałek Senatu trafił do szpitala. Polityk musiał przejść pilny zabieg i nie ukrywa, że czuje się bardzo źle. Nie do końca wiadomo jednak, co takiego stało się z mężczyzną, że potrzebował natychmiastowej opieki lekarskiej.

Wicemarszałek Senatu jest w szpitalu!

Najpierw Michał Kamiński niepokojące informacje przekazał za pośrednictwem mediów społecznościowych. "Przez ostatnie dwa tygodnie czułem się coraz gorzej. Okazało się, że mam problemy, które trzeba rozwiązywać zabiegowo" – napisał w sieci, a wpis opatrzył zdjęciem ze szpitala. 

"Super Express" postanowił ustalić, w jakiej formie jest polityk. Niestety, wicemarszałek Senatu czuje się tak źle, że nie był w stanie nawet porozmawiać przez telefon. Polityk zresztą nie zamierza ukrywać swojego stanu. Odpisał zaniepokojonym dziennikarzom.

Czuję się źle. I bardzo dziękuję za mnóstwo objawów sympatii. Jestem dość słaby, żeby rozmawiać

– napisał do "Super Expressu" Michał Kamiński. 

Wicemarszałek Senatu nie ma niestety zdrowotnego szczęścia. W 2016 roku zdiagnozowano u niego cukrzycę. Polityk ważył już nawet 140 kg, ale dzięki diecie i treningom zrzucił ponad 50 kg. "Pływam, ale też jeżdżę sporo na rowerze i udaje mi się w miarę trzymać poziom cukru we krwi" – mówił na łamach „Super Expressu”, kiedy jeszcze nie czuł się tak źle.

Trzymamy kciuki za jego rychły powrót do zdrowia!

Czytaj także
Przeczytaj więcej