18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Co za bestia! Tak traktować KOBIETĘ?

Bezlitosny Morawiecki. Wyrzucił minister!

Wojciech Kozicki
04.08.2021  17:56
Morawiecki odwołał Annę Kornecką. Tak się kończy krytykowanie Polskiego Ładu
Morawiecki odwołał Annę Kornecką. Tak się kończy krytykowanie Polskiego Ładu Fot: STANISLAW KOWALCZUK/East News

Mateusz Morawiecki robi porządki w rządzie. Nie podoba ci się Polski Ład? Żegnaj, wypadasz z gry! Wiceminister rozwoju, pracy i technologii z Anna Kornecka z Porozumienia została odwołana przez premiera. Odważyła się skrytykować działania rządu, więc została surowo ukarana.

Jak śpiewał niegdyś kultowy polski raper, „życie jest ostre jak maczeta”. Okazuje się, że Mateusz Morawiecki potrafi być równie ostry. Wiceminister rozwoju, pracy i technologii Anna Kornecka z Porozumienia została przez niego odwołana. Rzecznik rządu Piotr Müller przekazał mediom, że powodem odwołania jest „niezadowalające tempo prac nad kluczowymi projektami Polskiego Ładu”. Czy aby na pewno?

Kornecka odwołana. Nie podobał jej się Polski Ład

Jak ujawnia Interia.pl, premier miał pretensje do Korneckiej, że krytycznie wypowiadała się o Polskim Ładzie. Odnosiła się sceptycznie do proponowanych zmian w systemie podatkowym. W rozmowie w TVN24 oceniła, że na zmianach stracą przedsiębiorcy i „najmniejsi podatnicy, rozliczający się kartą podatkową”.

Jeśli tego będzie wymagała sytuacja i trzeba będzie zakończyć ten projekt właśnie na protestowaniu przeciwko podwyższeniu podatków, to prawdopodobnie będzie to nasz koniec w Zjednoczonej Prawicy – Kornecka ostrzegała i się doigrała.

Powodem jest zdecydowanie niezadowalające tempo prac nad kluczowymi projektami Polskiego Ładu w zakresie ułatwienia budowy domów 70 m2 oraz zakupu mieszkań bez wkładu własnego - poinformował na Twitterze rzecznik rządu Piotr Müller – wyjaśnił na Twitterze Piotr Müller.

Czytaj także
Przeczytaj więcej