18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Chwile grozy

Wiceminister miał GROŹNY WYPADEK. Trafił do szpitala

30.08.2022  19:28
Wiceminister miał wypadek i trafił do szpitala
Wiceminister miał wypadek i trafił do szpitala Fot: Hubert Hardy/REPORTER

Wiceminister ucierpiał w groźnym wypadku samochodowym. Mężczyzna natychmiast trafił do szpitala pod czujne oko medyków. Trudno przejść przez takie chwile grozy!

Wiceminister ucierpiał w groźnym wypadku samochodowym. Niestety, pierwsze relacje ze zdarzenia są przerażające. Wiadomo, że polityk natychmiast trafił do szpitala pod opiekę lekarzy.

Do groźnego wypadku doszło w miejscowości Wierzchowisko w Małopolsce. Zderzyły się tam dwa samochody. Jednym z nich jechał Jacek Osuch, wiceminister sportu i pełnomocnik rządu ds. infrastruktury sportowej

- dowiedziała się nieoficjalnie Interia.

Wiceminister PiS miał wypadek

Wypadek zdarzył się na drodze wojewódzkiej nr 783 w Wierzchowisku koło Olkusza. Zderzyły się tam czołowo dwa samochody. Jacek Osuch, który miał w wyniku tego wypadku ucierpieć jest również posłem PiS.

Według informacji portalu samochodowi, którym podróżował Osuch, zajechało drogę renault. Pojazd wiceministra zjechał na lewy pas i zderzył się z jadącą z naprzeciwka skodą.

Z pewnością w kolejnych godzinach poznamy więcej szczegółów tej sytuacji. Miejmy nadzieję, że wszystko zakończy się na strachu.