18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zaraził całe ministerstwo?

Polski polityk chory na koronawirusa!

Wojciech Kozicki
26.09.2020  12:16
Koronawirus kontra politycy.wiceminister obrony Wojciech Skurkiewicz ma COVID-19
Koronawirus kontra politycy.wiceminister obrony Wojciech Skurkiewicz ma COVID-19 Fot: JACEK DOMINSKI/REPORTER/East News

Koronawirus w Polsce nie zna litości, infekuje biednych Polaków jak i bogatych polityków. Potwierdzono, że na COVID-19 zachorował wiceminister obrony Wojciech Skurkiewicz. MON czeka bitwa z koronawirusem?

Koronawirus atakuje polskich polityków! Jak podaje Polsat News, wiceminister obrony Wojciech Skurkiewicz jest zakażony COVID-19. Jest to informacja potwierdzona przez Ministerstwo Obrony. Infekcja polityka jest bezobjawowa, a osoby, z którymi miał kontakt, przechodzą odpowiednie badania. W całym Ministerstwie Obrony obowiązuje podobno ostry reżim sanitarny.

Koronawirus kontra politycy

Koronawirus uderza nie tylko w MON, ale też w Akademię Sztuki Wojennej. Jak ujawnił portal Onet.pl, zakażony jest rektor-komendant tej uczelni gen. bryg. dr Robert Kosowski i jeden z jego zastępców. Wszystkie imprezy na uczelni zostały odwołane.

Chociaż Andrzej Duda zapewnia, że „mamy epidemię pod kontrolą”, to w sobotę 26 września padł potworny dobowy rekord zachorowań. Co gorsza, poseł Andrzej Sośnierz ujawnił jak PiS kłamie i jakie popełnia błędy w walce z koronawirusem. Sugeruje, że dane codziennie podawane przez Ministerstwo Zdrowia są przekłamane.

Zagłosuj

Czy nosisz maseczkę?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze