18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

To by było na tyle?

Wielki koniec przyjaźni. Rydzyk masakruje Kaczyńskiego

14.10.2021  16:55
Tadeusz Rydzyk atakuje PiS?
Tadeusz Rydzyk atakuje PiS? Fot: Tomek Michalak/REPORTER

Tadeusz Rydzyk zawsze dobrze żył z obozem władzy, ale teraz wyłącznie za mało mu dotacji i udogodnień. Jawnie zaatakował Kaczyńskiego w swoich mediach. Czy ktoś się spodziewał tak ostrego końca przyjaźni.

Tadeusz Rydzyk postanowił zmiażdżyć rząd Jarosława Kaczyńskiego. W jego Telewizji Trwam wyemitowano materiał, który jawnie uderza w partię rządzącą. Czy to koniec wielkiej przyjaźni między przedsiębiorczym redemptorystą a pobożnym szefem PiS-u?

Rydzyk atakuje PiS?

TV Trwam ostro zaatakowało Prawo i Sprawiedliwość w materiale informacyjnym dotyczącym podwyżek cen paliw. Być może Tadeusz Rydzyk martwi się o tankowanie swoich luksusowych samochodów.

Warto jednak wiedzieć, że kiedy krytyczny wobec rządu materiał przykuł uwagę polityków i dziennikarzy, telewizja szybko usunęła wszelkie ślady po materiale z sieci. Czyżby Tadeusz Rydzyk postanowił wycofać się ze swojej nerwowej reakcji?

Faktycznie, ceny paliwa wołają o pomstę do nieba. Wszystko wskazuje jednak na to, że TV Trwam zrezygnowała z kontynuowania postawy walecznej i pełnej ochoty na zmianę sytuacji w Polsce. Najwyraźniej polityczne korzyści zrobiły swoje.

logo Tu się dzieje