18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Namiesza w polityce?

Wielki powrót Krzysztofa Bosaka. Zdradził swój plan po głosowaniu

13.07.2020  15:18
Wielki powrót Krzysztofa Bosaka. Zdradził swój plan po głosowaniu
Wielki powrót Krzysztofa Bosaka. Zdradził swój plan po głosowaniu Fot: Jakub Kaminski/East News

Krzysztof Bosak był jednym z polityków, którym wynik głosowania w pierwszej turze wyborów prezydenckich, dał wiele do myślenia. Teraz najbardziej lubiany polityk Konfederacji ma ambitny plan.

Krzysztof Bosak postanowił zdradzić tuż po II turze wyborów prezydenckich, jaki ma plan na kolejne lata działalności w polityce. Myślicie, że z takim podejściem ma szansę w niej mocno namieszać? 

Krzysztof Bosak oddał swój głos wraz z żoną na warszawskiej Woli w XXX Liceum Ogólnokształcące im. Jana Śniadeckiego. Mimo tego iż jasno mówił, że Konfederacja nie popiera żadnego z pozostałych na placu boju kandydatów - komuś jednak zaufał bardziej.

Krzysztof Bosak namiesza w polityce?

Dziennikarzom Krzysztof Bosak nie zdecydował się ujawnić, na kogo głosował, ale wypowiedział się w ciekawy sposób o swoich wielkich planach na przyszłość. Jego wynik z pierwszej tury był dużym zaskoczeniem, więc być może uda mu się wprawić Polaków w zdziwienie raz jeszcze.

Musimy zobaczyć, kto wygra. Wtedy upewnimy się, czy przypadkiem nie będzie wyborów samorządowych w Warszawie. Jeżeli by były, to z kampanii w kampanię. Niezależnie kto będzie kandydował, żeby była jasność (...) Jeżeli nie potrzebne będą wybory w Warszawie, to wtedy może trochę odpoczynku. Jeszcze czeka nas Sejm w lipcu, a później dopiero w sierpniu przerwa

- mówi polityk o najbliższej przyszłości.

Krzysztof Bosak patrzy też znacznie dalej w przyszłość. Wybiega aż 5 lat do przodu.

Nie wykluczam kandydowania. Natomiast 5 lat to dużo czasu w polityce, więc zobaczymy, co tam się będzie działo. Wcześniej czekają nas wybory do Sejmu, wybory samorządowe i wybory do parlamentu europejskiego

- dodał.

Myślicie, że za 5 lat uda mu się zostać prezydentem?