18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Prawo i sprawiedliwie

Wielki powrót Lichockiej. Srogo odpowie za swój gest

24.07.2020  20:32
Wielki powrót Lichockiej. Srogo odpowie za swój gest
Wielki powrót Lichockiej. Srogo odpowie za swój gest Fot: Tomasz Jastrzebowski/REPORTER

Posłanka Lichocka zasłynęła niechlubnym gestem w Sejmie. Najwyraźniej tłumaczenie, że "poprawiała wtedy włosy" nie wystarczyło. Aktualnie została odwołana za swoje zachowanie na sali sejmowej.

Posłanka Lichocka nie będzie dłużej wiceprzewodniczącą sejmowej komisji kultury i środków przekazu. Podczas piątkowego posiedzenia  komisji została z niego odwołana.

Posłanka Lichocka odwołana!

W głosowaniu czternaścioro posłów zagłosowało "za", trzynaścioro "przeciw" a jedna osoba wstrzymała się od głosu. Wniosek o odwołanie posłanki Lichockiej funkcji złożył poseł PSL, Jarosław Rzepa na początku marca.

Powodem utraty przez nią dotychczasowego stanowiska jest właśnie jej pamiętne zachowanie na sali sejmowej - przypominamy, co się wtedy dokładnie wydarzyło.

Najwyraźniej czternaścioro posłów nie uwierzyło Lichockiej, że jedynie "poprawiała wtedy włosy". Choć cieszy, że sprawiedliwości stało się za dość, ciężko będzie zapomnieć tak niesmaczne zachowanie. 

Przeczytaj więcej
Komentarze