18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Mogą być dumni?

Wielkie gratulacje dla pary prezydenckiej! Jest co świętować

18.02.2022  18:04
Andrzej Duda i jego żona mają dziś jubileusz
Andrzej Duda i jego żona mają dziś jubileusz Fot: Artur BARBAROWSKI/East News

Andrzej Duda i jego żona Agata, mają co świętować! Dzisiejszego dnia z całego kraju spływają do nich ciepłe słowa, wyrazy uznania i gratulacje. Czy zwykli obywatele również są z nich dumni?

Andrzej Duda i jego żona Agata dzisiaj chodzą dumni jak pawie. Chociaż prezydent w oczach Polaków zasłynął głównie dość uległą postawą wobec partii rządzącej, a jego małżonka wyróżnia się nadmiernym milczeniem - nikt nie odbierze im dzisiejszego święta.

Andrzej Duda i jego żona mają dziś jubileusz

Dokładnie 27 lat temu para prezydencka powiedziała sobie sakramentalne "tak". Kiedy byli piękni i młodzi, niczym popularny zespół disco polo, pewnie nawet po głowie im nie chodziło, że kiedyś staną u sterów państwa.

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia. Agata i Andrzej Dudowie poznali się jeszcze w czasach liceum dzięki wspólnemu koledze, który zaprosił ich na imprezę. Choć Andrzej Duda miał nie mieć wątpliwości, że chce spędzić z Agatą resztę życia, ona nie była przekonana do tego pomysłu. Aby zdobyć jej serce, przyszły prezydent Polski musiał się sporo natrudzić.

Ostatecznie po 5 latach znajomości wzięli ślub kościelny w kościele św. Franciszka Salezego w Krakowie. Dokładnie dziewięć miesięcy później na świat przyszła ich jedyna córka - Kinga Duda.

Z okazji 27. rocznicy ślubu w mediach społecznościowych sypią się gratulacje i najlepsze życzenia. „Gratulacje. Wszystkiego najlepszego na kolejne lata”, „Życzę dużo zdrowia i Błogosławieństwa Bożego na dalsze lata”, „Gratulacje i wszystkiego najlepszego w dalszej drodze wspólnego pożycia w małżeństwie”, „Życzę wytrwania do końca w miłości”, „Piękna para” – możemy przeczytać w komentarzach na Facebooku. 

Również życzycie wszystkie najlepszego wciąż młodej duchem parze? Zachęcamy do wzięcia udziału w naszej ankiecie!