18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wielki przewrót

Wielkie zmiany w rządzie. Nowy minister w Ministerstwie Zdrowia!

13.09.2021  13:15
Nowy minister w Ministerstwie Zdrowia
Nowy minister w Ministerstwie Zdrowia Fot: Planeta.pl

Wielka zmiana w rządzie PiS! Adam Niedzielski będący ministrem zdrowia przez prawie cały okres pandemii koronawirusa, ogłosił wielką nowinę. Na pilnej konferencji prasowej dowiedzieliśmy się o nowym ministrze w resorcie zdrowia.

Na pilnie zwołanej konferencji prasowej minister zdrowia Adam Niedzielski ogłosił wielkie zmiany w resorcie. Na stanowisku wiceministra pojawiła się nowa twarz. Piotr Bromber będzie niedługo z pewnością często gościł w naszych domach za pośrednictwem mediów.

Nowy wiceminister w resorcie zdrowia

Zmiany w Ministerstwie Zdrowia spowodowane są głównie trwającymi od dłuższego czasu protestami medyków. Nowy wiceminister ma zająć się właśnie tą palącą sprawą, która wszystkich pacjentów powinna obchodzić tak samo, jak pracowników służby medycznej.

Piotr Bromber zostaje nowym wiceministrem zdrowia. Będzie odpowiadał za dialog ze środowiskiem ochrony zdrowia

- poinformował na konferencji prasowej Adam Niedzielski.

Piotr Bromber ma jeszcze bardzo dużo zapału do pracy i nadziei na lepsze jutro. Jak sam mówił: "Jesteśmy otwarci na dialog z każdym z protestujących". Ponadto nowy wiceminister podkreślał, jakie zmiany czekają medyków.

Jesteśmy za tym, by ograniczyć liczbę specjalizacji. By kulturę pracy dopasować do oczekiwań młodych

- mówi Piotr Bromber.

Dodatkowo podczas konferencji prasowej Adam Niedzielski zaprosił na jutro, na godzinę 13:00 przedstawicieli komitetu protestującego na spotkanie. Szef resortu zdrowia ma nadzieję, że tym razem zaproszenie nie zostanie odrzucone. Ich działania rzeczywiście przyniosą efekt?

logo Tu się dzieje