18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Buty w ruinie niczym Polska

Wpadka Kaczyńskiego. Polacy turlają się ze śmiechu!

Wojciech Kozicki
08.09.2022  14:00
Kaczyński w dziurawych butach. Sposób na reperacje wojenne?
Kaczyński w dziurawych butach. Sposób na reperacje wojenne? Fot: SYLWIA DABROWA/Polska Press/East News

Jarosław Kaczyński i kolejna wpadka. Niedawno założył dwa różne buty, ale na tym nie koniec. Tym razem na wystąpieniu przyłapano go w karygodnie sfatygowanym obuwiu. Człowiek, który chce naprawiać Polskę, chodzi w dziurawych butach…

Jarosław Kaczyński to ostatnio same publiczne wpadki i szokujące wypowiedzi. Kiedyś założył dwa różne buty, ale to nie koniec obuwniczej złej passy. „Szkło Kontaktowe” TVN24 przyłapało go na kolejnej modowej i stylistycznej klęsce. Gdy w środę odwiedził Karpacz, gdzie uczestniczył w XXXI Forum Ekonomicznym, założył dziurawe buty.

Kaczyński w dziurawych butach. Przydałaby się dobra zmiana?

Kaczyński stał się obiektem drwin internautów. 'Daj mi odpowiednie buty, a podbiję świat' – śmieje się  wiceszef PSL Dariusz Klimaczak i ma sporo racji. Polska z prezesem w dziurawych butach daleko nie zajdzie. Oczywiście już spodziewamy się odpowiedzi rządu, w których oskarży Tuska i opozycję o zepsucie butów i powoła specjalną komisję Macierewicza do wyjaśnienia obuwniczej katastrofy w Karpaczu.

Okazuje się, że to nie był pierwszy raz Jarosława Kaczyńskiego w tak sfatygowanych butach. Fotograf prasowy Marek Lasyk zwraca uwagę, że Jarosław Kaczyński w Nowym Targu w ubiegłym tygodniu również pojawił się w butach w ruinie niczym Polska.

A może to sposób na reperacje wojenne? Kaczyński chce wziąć Niemców na litość? Niech wypłacą chociaż tyle, żeby bidulek sobie buty kupił...

Coś prezes nie ma szczęścia do butów. Albo dwa różne, albo popsute. Ktoś kiedyś powiedział, że 'nieszczęścia chodzą parami' – donosi Szkło Kontaktowe na Twitterze.

Czytaj także