co za wstyd

Ostra wpadka TVN. Chcieli uderzyć w PiS, przywołali Hitlera

19.12.2019  10:28
Ostra wpadka TVN. Chcieli uderzyć w PiS, przywołali Hitlera
Ostra wpadka TVN. Chcieli uderzyć w PiS, przywołali Hitlera Fot: Shutterstock

Tego stacji TVN ludzie nie wybaczą. W środę zaliczyli tak potworną wpadkę, że powinni teraz mocno się kajać. Nie zauważyli, że cofnęli się do czasów nazistowskich...

Środowy wieczór upłynął w Polsce pod znakiem protestów. Ludzie w wielu miastach w Polsce wyszli na ulice, by sprzeciwić się zmianom w sądownictwie, które próbuje przeforsować PiS.

Ludzie protestowali, TVP twierdziło, że jest ich garstka, pozostałe ogólnopolskie media - że tysiące, a TVN zaliczył wpadkę. Nie wiemy, o czym myśleli, przygotowując materiał. Być może aż za bardzo wzięli do siebie brak wolności, bo cofnęli się do lat 1938-45 i ogłosili, że Wrocław jest... nazistowski.

Cień Hitlera...

Po godzinie 21, w pasmie "Polska i świat", pojawił się narzucony przez nazistów herb Wrocławia, a właściwie Breslau. Pomyłka nie umknęła widzom, którzy zaczęli robić zdjęcia swoim telewizorom. Te szybko trafiły do sieci.

Na wpadkę TVN zareagował też Wrocław, a dokładniej osoby odpowiedzialne za media społecznościowe. Na Facebooku pojawił się... aktualny herb miasta, a wraz z nim lekki przytyk.

Wrzucamy nasz aktualny, wrocławski herb, gdyby ktoś go potrzebował i nie mógł znaleźć w Google...
Pozdrawiamy TVN24!

- czytamy.

Przeczytaj więcej
Komentarze