18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zła wróżba dla Dudy?

Wróżbita Maciej o wyborach: Saturn w Wodniku pokona PiS?

Wojciech Kozicki
26.04.2020  15:30
Wróżbita Maciej i wybory w maju - Andrzej Duda może przegrać?

Wróżbita Maciej Skrzątek chyba pozazdrościł jasnowidzowi Jackowskiemu popularności w mediach społecznościowych. Na Facebooku publikuje kolejne posty o polskiej polityce i koronawirusie. Tym razem przewiduje, że PiS może mieć problemy z wygraniem wyborów prezydenckich.

Rząd PiS uparł się, że mimo koronawirusa w Polsce, wybory prezydenckie odbędą się korespondencyjnie w majowym terminie. Jarosław Kaczyński wydaje się pewny zwycięstwa Dudy jak siostry Godlewskie swojego talentu wokalnego. Może czekać ich jednak przykra niespodzianka.

Wróżbita Maciej i polityka w Polsce

Wróżbita Maciej na Facebooku ostrzega PiS, że „od 22 marca na niebie panuje Saturn w Wodniku” Oznaczać to może bunt. Czy chodzi o działania Jarosława Gowina? Tymczasem z Sejmu wyciekają informacje, że jego ziarno sprzeciwku kiełkuje i jeszcze w maju może rozsadzić rząd PiS na amen.

Zdaniem Skrzątka, PiS może mieć problemy z wygraniem wyborów korespondencyjnych. Zasugerował, by przeprowadzić je we wrześniu, bo wtedy Saturn wróci do znaku Koziorożca.

Dlaczego wróżbita Maciej tak bardzo angażuje się politycznie? Niedawno na Facebooku przeprosił za kolejne posty o wyborach, ale twierdzi, że po prostu martwi się o Polskę, a obecnie „nasz kraj leży finansowo”

Partia PiS dąży do tego, by 10 maja tego roku przeprowadzić wybory korespondencyjne. Od 22 marca na niebie panuje Saturn w Wodniku, który oznacza chęć nowego, sprzeciw, a nawet bunt. Ta konfiguracja astrologiczna może ich trochę zaskoczyć i nieco utrudnić wygraną. Korzystniej by było dla nich żeby przeprowadzić wybory jesienią, gdyż Saturn w lato tego roku wróci do znaku Koziorożca i pozostanie w nim aż do grudnia. A znów oznacza to kontynuację. Ale kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana! - pisze wróżbita Maciej na Facebooku.

Przeczytaj więcej
Komentarze