18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Jego wrogowie będą płakać

Wróżbita ujawnia przyszłość Kaczyńskiego

Wojciech Kozicki
18.06.2021  09:22
Przyszłość i plany Kaczyńskiego. Wróżbita ma złe wiadomości dla wrogów prezesa PiS
Przyszłość i plany Kaczyńskiego. Wróżbita ma złe wiadomości dla wrogów prezesa PiS Fot: Jacek Dominski/REPORTER/East News

Koniec Jarosława Kaczyńskiego? Wrogowie prezesa PiS będą zgrzytać zębami i tupać ze złości, bo zamierza być aktywny w polityce do 2027 roku. Tymczasem Super Express dowiedział się u wróżbity jaka będzie przyszłość Jarosława Kaczyńskiego.

Jarosław Kaczyński odejdzie z rządu, a politycy PiS ujawnili kiedy to zrobi i jakie ma plany. Tymczasem Super Express zapytał wróżbitę Kazimierza Olszewskiego i wiemy co czeka prezesa PiS w najbliższych latach. Okazuje się, że nie wszystko będzie mu się układało idealnie.

Przyszłość i plany Kaczyńskiego. Wróżbita ujawnia

Ekspert ostrzega, że zdrowie prezesa Jarosława Kaczyńskiego zacznie szwankować, jego stan będzie się pogarszał. Przypominamy, że prezes PiS zmaga się z chorymi nogami i wciąż odwleka poważną operację kolana i wszczepienia protezy.

Gwiazdy mówią, że jego stan zdrowia będzie się pogarszał. Mimo to prezes PiS będzie umacniał pozycję PiS-u. Rok Byka sprzyja wszelkiej stabilizacji, więc będzie się czynnie starał o umocnienie partii, którą zarządza – ujawnia wróżbita Olszewski. (Super Express)

Kaczyński to prawdziwy twardziel. Chociaż cierpi katusze przez chore kolano, będzie politycznie coraz silniejszy i pozostanie jeszcze długo aktywnym politykiem. Wróżbita ma też dobre wiadomości dla kota prezesa.

Wygląda na to, że prezes PiS nadal będzie aktywnym politykiem jeszcze przez długi czas. Jego pupil również ma powody do radości – powiedział wróżbita Olszewski. (SE.pl)

A co sam Kaczyński mówi o swojej przyszłości? Jeśli liczyliście na jego rychły koniec i kapitulację, to trzymajcie się mocno…

Mam nadzieję, że starczy mi sił na wybory w 2019, 2023, a może nawet w 2027. Do 2023 roku jestem gotów walczyć. Nad 2027 jeszcze się zastanawiam. Wszystko w rękach Boga – ujawnił niedawno Jarosław Kaczyński.

Czytaj także
Przeczytaj więcej