18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ujawniła jego PRZYSZŁOŚĆ!

Wróżka o Dudzie: "Pogrubione wzgórze Wenus, seksualna realizacja"

Wojciech Kozicki
16.05.2022  10:51
Urodziny Andrzeja Dudy. Dłonie prezydenta ujawniły jego przyszłość
Urodziny Andrzeja Dudy. Dłonie prezydenta ujawniły jego przyszłość Fot: JACEK DOMINSKI/REPORTER/East News

Dzisiaj URODZINY ANDRZEJA DUDY! Z tej okazji dłonie solenizanta przeanalizowała mistrzyni chiromancji (wróżenie z dłoni) Nina Portnicka–Boras. Nie tylko opisała przyszłość naszego Słońca Narodu, ale także ujawniła jego cechy osobowości, w których chyba on sam nie miał pojęcia. Ostrzegamy, za chwilę możecie poznać prezydenta z szokującej strony!

16 maja wszyscy Polacy hucznie świętują urodziny Andrzeja Dudy. „Fakt” postanowił sprawić prezydentowi nietypowy prezent i zapytał o jego przyszłość uznaną chiromantkę Ninę Portnicką–Boras. Dokładnie przeanalizowała jego dłonie na zdjęciach, odczytując z nich m.in. cechy charakteru prezydenta i ujawniając przyszłość. Kim naprawdę jest Andrzej Duda i czego nie wiedzą o nim Polacy?

Urodziny Andrzeja Dudy. Chiromantka ujawnia jego przyszłość

Jak czytamy na łamach „Faktu”, prezydent ma dłonie kwadratowe z mocno zbudowanymi, prostymi palcami, kwadratowymi paznokciami i wyraźnymi, długimi, głębokimi głównymi liniami. Oznacza to m.in. mocne stąpanie po ziemi, zrównoważone podejście do życia, a także odpowiednie kierowanie i wspieranie przed rodzinę od dzieciństwa. Mistrzyni chiromancji wyjaśnia, że takie dłonie oznaczają także posłuszeństwo i upór w osiąganiu celu oraz wykonywaniu zadań.

Długa, wyraźna i głęboka linia rozumu świadczy o dobrej pamięci, łatwej koncentracji. Dolna część linii skierowana ku wzgórzu Księżyca oznacza myślenie abstrakcyjne i dużą intuicję. Linia nie posiada rozgałęzienia, co znaczyć może problem z nauką języków obcych, a przy tym łatwe operowanie językiem ojczystym i posługiwanie się dużym zasobem słów. Prezydent może zwrócić się ku literackiej realizacji, dając światu przynajmniej jeden ciekawy utwór – ujawniła chiromantka „Faktowi”.

 Okazuje się również, że Andrzej Duda na dłoni ma wyraźną linię losu, która sięga do podstawy środkowego palca, co wyróżnia szczęściarzy oraz osoby bogobojne. Chiromantka zwróciła też uwagę, że prezydent posiada dobrze uformowaną linię Merkurego, co świadczy o tym, że „ma talent do nauczania, zarządzania i manipulacji”.

Zdaniem chiromantki, mocno pogrubione wzgórze Wenus na prezydenckich dłoniach wskazuje na wysoki stopień rozwoju inteligencji emocjonalnej i dużą potrzebę seksualnej realizacji, a także wrażliwości na punkcie własnego ciała i wyglądu – pisze „Fakt”.

O czym świadczy Mocne Wenus? Andrzej Duda cechuje się dobrym zdrowiem, witalnością i odpornością przynajmniej do 60. roku życia. Co więcej, prezydent ma też wyraźne wzgórze Jowisza świadczące o dużych ambicjach i chęci dominacji.

Na nim także widoczny jest trójząb, sięgający swoimi gałęziami aż do brzegu dłoni, a daje to władzę, zaradność i przychylność wpływowych ludzi. Na wzgórzu Jowisza widoczny jest pierścień Salomona – To znak rzadko spotykany, świadczący o wrodzonej zdolności do łatwego zdobywania wiedzy, wyczuwania energii otaczających go ludzi, a nawet czytania w ich myślach. Na obydwu dłoniach widać litery „M”. Powstają przy harmonijnym złączeniu linii Saturna, Życia, Rozumu i Serca. To znak ludzi wyróżnionych przez los, posiadających moc, mądrość, opiekuńczość i przeczucia. Mocne wzgórze Marsa wskazuje natomiast na waleczność, ambicje i dążenie do władzy. Wzgórze Saturna na jest delikatnie przemieszczone pod palec słoneczny. Gwarantuje to przychylność ludzi wpływowych, doceniających lojalność i elastyczność  - wyczytała z dłoni Dudy chiromantka. („Fakt”)

Chiromantka po dokładnym przeanalizowaniu dłoni prezydenta, ujawniła także jego przyszłość. Co będzie robił Andrzej Duda po odejściu z polityki? Czy zostanie w Polsce? Jego dłonie ujawniły jego przeznaczenie i nadchodzący los.

Po ukończeniu 56. roku życia, Andrzej Duda może zechcieć odsunąć się od wielkiej polityki i zająć się czymś, na co mu brakowało czasu już od ponad dwudziestu lat. Niewykluczone, że zapragnie on także na długie okresy wyjeżdżać w spokojny zakątek świata, gdzie będzie miał swój komfortowy domek z dużym ogrodem i ulubionymi zwierzętami Życie Andrzeja Dudy będzie długie i owocne, dożyje on sędziwych lat w dość dobrym zdrowiu – ujawniła Nina Portnicka–Boras. („Fakt”)

Czytaj także