18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

mroczne wizje

Sejm jest przeklęty. Wróżka ostrzega lidera lewicy: uciekaj!

31.10.2019  15:19
Sejm jest przeklęty. Wróżka ostrzega lidera lewicy: uciekaj!
Sejm jest przeklęty. Wróżka ostrzega lidera lewicy: uciekaj! Fot: Wikipedia

Włodzimierz Czarzasty ma się czego bać. Wróżka Anna Kempisty czarno widzi jego polityczną przyszłość. Na łamach Faktu ostrzega: Uciekaj!

Sejm jest nawiedzony - twierdzi wróżka Anna Kempisty i nie tylko ona. Od wielu lat jeden z pokoi przy ulicy Wiejskiej cieszy się bardzo złą sławą. Na tyle, że kolejni politycy boją się w nim przebywać.

Nawet prawicowcy ze Zjednoczonej Prawicy Zbigniewa Ziobry, choć ponoć katolicy (a ci, jak powtarzają księża, w zabobony wierzyć nie powinni), nie chcieli w nim zasiadać. Ostatecznie, choć duchowny użył w salce kropidła i próbował wygnać stamtąd złego ducha, Ziobro i jego kumple oddali pokój Ryszardowi Petru. A ten wiadomo, jak skończył.

Przeklęty Sejm

Mowa o pokoju 143, o którym mówi się, że zabija polityków. Nie dosłownie, ale jednak. Każdy kto do niego trafi, w polityce kończy marnie. Całkiem jak wspomniany już Ryszard Petru, a przed nim Janusz Palikot, Unia Pracy, Samoobrona czy Unia Wolności.

W wypędzaniu demona z sali 143 nie pomogła święcona woda, nie pomógł nawet dym z marihuany, którą okadzał pokój Palikot.

Bo to złe zioło! Powinien użyć dymu z szałwii

- zapewnia wróżka Anna Kempisty.

Czarzasty chojrak,

Teraz pokój 143 dostał lider SLD, Włodzimierz Czarzasty. Czy powinien się bać? Sam twierdzi, że nic mu nie będzie. Nawet klątwę odwróci.

Słyszę o niej pierwszy raz, bo też pierwszy raz zostałem posłem. Ale ja łamię wszystkie standardy. Wprowadziłem choćby do Sejmu SLD po tym, jak się poza Sejmem znalazło. Odwracam nieodwracalne

- powiedział Faktowi.

Kempisty twierdzi jednak, że Czarzasty nie ma szans ze złymi mocami. A wszystko przez to, że w pokoju wydarzyła się ogromna tragedia i teraz zły duch mści się w czterech ścianach.

Zło pochodzi od kogoś, kto przeżył tam osobistą tragedię. Jego ból był tak silny, że na zawsze skaził sejmowe mury

- mówi wróżka, dodając, że chwilowo osłabić złe moce mogą jedynie dym z szałwii i medalik ze świętym Benedyktem.