18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zdziwieni?

Były doradca Dudy przerywa milczenie. Wskazał faworyta wyborów

09.06.2020  16:11
Były doradca Dudy przerywa milczenie. Wskazał faworyta wyborów
Były doradca Dudy przerywa milczenie. Wskazał faworyta wyborów Fot: WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Wybory 2020 zaskoczą wszystkich swoimi wynikami? Im bliżej 28 czerwca, tym robi się goręcej. Tymczasem były doradca Andrzej Dudy mówi o faworycie wyścigu o fotel prezydencki.

Wybory 2020 to zdecydowanie największe wydarzenie tego trudnego roku. 28 czerwca nadciąga wielkimi krokami, a my jesteśmy świadkami rozmaitych przewrotów na scenie politycznej. Tymczasem były doradca Andrzeja Dudy zdradza, kto będzie faworytem tego wyścigu.

Do momentu, w którym Rafał Trzaskowski dołączył do kandydatów na prezydenta Polski, wydawało się, że nikt nie zagrozi Andrzejowi Dudzie. Teraz fortuna zdaje się od niego powoli odwracać i nic już nie jest jasne.

Wybory 2020: Kto wygra wyścig o fotel prezydencki?

Krzysztof Łapiński, który jeszcze kilka lat temu doradzał obecnie urzędującemu prezydentowi, postanowił powiedzieć, jak jego zdaniem potoczą się wybory 2020. Aktualnie mężczyzna działa w branży PR i obstawia, kto ma największe szanse na wygraną.

Prezydent jest faworytem wyborów, bo startuje na drugą turę. Wszyscy kontrkandydaci, jak to się mówi w języku bokserskim, są czelendżerami. I każdy, żeby uzyskać najlepszy wynik, musi ciężko pracować. Rafał Trzaskowski ma walor świeżości, bo nie jest wyczerpany kilkumiesięczną kampanią. Jest pełen energii, podczas gdy inni kandydaci mają przejechane tysiące kilometrów, ileś nieprzespanych nocy, a muszą wykrzesać dużo sił na kolejne tygodnie. Zdecyduje wiele czynników, pewnie także to, kto lepiej wytrzyma psychicznie i fizycznie te cztery a może sześć tygodni intensywnej kampanii

– powiedział w rozmowie z „Wprost” Krzysztof Łapiński.

Zgadzacie się z jego typem?

Przeczytaj więcej
Komentarze