18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wszystkich zatkało

Wybory 2020. Sensacyjna teoria: "Duda jest dzieckiem Kaczyńskiego"

16.06.2020  16:54
Wybory 2020. Sensacyjna teoria: "Duda jest dzieckiem Kaczyńskiego"
Wybory 2020. Sensacyjna teoria: "Duda jest dzieckiem Kaczyńskiego" Fot: AFP/EAST NEWS

Wybory 2020 elektryzują Polaków. Rywalizacja między kandydatami na prezydenta jest naprawdę gorąca - w tym wszystkim pojawiają się coraz ostrzejsze doniesienia i sensacyjne teorie.

Wybory 2020 to temat rzeka. Aktualnie (według sondaży) największym poparciem cieszą się: Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski. Obecnie urzędujący prezydent zdecydowanie czuje się zagrożony i wymyśla coraz bardziej ryzykowne kroki, by zyskać przychylność wyborców.

W takiej atmosferze inni politycy również czują się dobrze i zdradzają wiele ciekawych teorii. Dokładnie tak zrobił Sławomir Nitras, który gościł w porannym programie Radia Zet. Wysnuł on na antenie teorię, która sprawi, że wiele osób złapie się za głowę.

Wybory 2020: "Duda jest dzieckiem Kaczyńskiego"

Sławomir Nitras jest aktualnie jednym ze sztabowców kontrkandydata Dudy, Rafała Trzaskowskiego. W swoim wystąpieniu nie skupiał się jednak wyłącznie na tym, jaka będzie ewentualna prezydentura kandydata KO, ale wspomniał również o bardzo ważnych jego zdaniem cechach, które prezentuje obecny prezydent.

Andrzej Duda jest nierozerwalnie związanym z Jarosławem Kaczyńskim. Jest jego dzieckiem, które nigdy się nie uwolniło

- ocenił zaskakująco Nitras.

Jego słowa wywołały ogromną burzę w internecie, chociaż wiadomo, że Nitrasowi chodziło jedynie o polityczne ojcostwo Kaczyńskiego względem Dudy.

Przeczytaj więcej
Komentarze