18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

A już się cieszył...

Wybory do powtórzenia? Polityk oskarża PKW o OSZUSTWO!

13.07.2020  10:09
Nitras oskarża PKW o manipulację przy wynikach
Nitras oskarża PKW o manipulację przy wynikach Fot: JACEK DOMINSKI/REPORTER/East News

Wybory prezydenckie 2020 przeszły do historii, a pierwsze wyniki od PKW wskazują, że Andrzej Duda wygrał bitwę o Polskę. Pojawiają się jednak kolejne doniesienia o nieprawidłowościach, a poseł Sławomir Nitras podejrzewa, że wybory zostały sfałszowane!

Pierwsze wyniki wyborów jednoznacznie wskazują, że Andrzej Duda wygrał II turę wyborów prezydenckich i pokonał Rafała Trzaskowskiego. Pojawiają się jednak kolejne doniesienia o incydentach i nieprawidłowości, a były szef PKW podejrzewa, że wybory będą powtórzone i czeka nas III tura.

Wybory sfałszowane?

Nie wszyscy politycy z obozu Rafała Trzaskowskiego  pogodzili się z porażką. Poseł Sławomir Nitras skomentował wyniki wyborów prezydenckich i skierował ostre zarzuty pod adresem PKW. Czy rzeczywiście doszło do manipulacji? Czy oszustwo wyborcze wisi w powietrzu?

To niepokoi. @PanstwKomWyb zablokowała system zliczający głosy spływające z komisji obwodowych. W 2010 roku prowadzenie w ciągu nocy się zmieniało. Przez pół nocy prowadził J.Kaczynski. W 2020 roku PKW wyłączyło system zliczający głosy. To jest manipulacja. Brak transparentności – napisał Nitras na Twitterze.

Czy waszym zdaniem doszło do oszustw i manipulacji? Politycy opozycji nie wykluczają protestów wyborczych.

 

Czytaj także