18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zdrowie obywateli na 1. miejscu

WYBORY W MAJU ODWOŁANE. DO URN PÓJDZIEMY DOPIERO PÓŹNĄ JESIENIĄ

01.04.2020  18:12
WYBORY W MAJU ODWOŁANE. DO URN PÓJDZIEMY DOPIERO PÓŹNĄ JESIENIĄ
WYBORY W MAJU ODWOŁANE. DO URN PÓJDZIEMY DOPIERO PÓŹNĄ JESIENIĄ Fot: Lukasz Solski/East News

Wybory w maju zostaną odwołane. Politycy postanowili zasugerować się dobrem obywateli i do urn ruszmy dopiero późną jesienią.

Wybory w maju były kością niezgody odkąd epidemia koronawirusa urosła w siłę. Polska szybko zastosowała bardzo poważne kroki, które miały uchronić obywateli przed masowym zachorowaniem na COVID-19, ale do ostatniej chwili władze zwlekały z odwołaniem wyborów w maju.

Wybory w maju zostaną odwołane

W końcu jednak dla rządzących życie i zdrowie obywateli stało się ważniejsze niż wygrana w wyborach. Biorąc pod uwagę obecne rozmiary epidemii, zdecydowano się na na przełożenie wyborów. Do urn pójdziemy dopiero późną jesienią.

Nie ma potrzeby narażać Polaków. Wybory nie zając. Pan prezydent dziś wieczorem ogłosi swoją decyzję. Wybory odbędą się dopiero pod koniec października, a może nawet w listopadzie. Jedną z proponowanych dat jest 11.11 - z uwagi na jego wyjątkowy charakter patriotyczny

- mówi jeden z polityków PiS, który na razie nie chce ujawniać swojej tożsamości.

Szczerze żałujemy, że powyższy tekst jest jedynie primaaprilisowym żartem i nie możemy tego faktycznie ogłosić. Póki co, mimo szalejącej na świecie pandemii, polski rząd się nie ugiął i utrzymuje, że wybory w maju są w stu procentach możliwe do zrealizowania. 

Przeczytaj więcej
Komentarze