18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Był ciasteczkiem?

Wyciekło zdjęcie młodego Ministra Zdrowia. Co za widok!

22.02.2021  15:21
Adam Niedzielski w młodości
Adam Niedzielski w młodości Fot: Zbyszek Kaczmarek/REPORTER

Minister Zdrowia Adam Niedzielski od dawna jest twarzą walki z pandemią w Polsce. Mało kto potrafi go sobie wyobrazić za młodu. Teraz kiedy wyciekło jego zdjęcie z tego okresu - internet dosłownie zapłonął. Nieczęsto widujemy polityków w takim wydaniu.

Minister Zdrowia Adam Niedzielski jest teraz jednym z najbardziej zapracowanych ludzi w kraju. Kiedy wydawało się, że pandemia koronawirusa w końcu odpuszcza - znowu uderzyła w nas rosnąca liczba przypadków Covid-19. 

Minister Zdrowia Adam Niedzielski teraz musi się zajmować wydawaniem nowych obostrzeń i uspokajaniem negatywnych nastrojów społecznych. Co jednak robił, kiedy był przystojnym młodzieńcem?

Minister Zdrowia Adam Niedzielski w młodości

Konkretny opis jego ówczesnych zajęć pozostaje enigmą - natomiast wiemy doskonale, jak Adam Niedzielski wtedy wyglądał. Jeśli jesteście gotowi na szok - spójrzcie na zdjęcie Ministra Zdrowia z młodości.

Adam Niedzielski w młodości/ KRZYSZTOF WOJDA/REPORTER
Adam Niedzielski w młodości/ KRZYSZTOF WOJDA/REPORTER Fot: Adam Niedzielski w młodości/ KRZYSZTOF WOJDA/REPORTER

Minister Zdrowia Adam Niedzielski już w tym wieku zdradzał powagę godną przyszłego urzędu. Do tego jego opalona cera i ciemne włosy przywodzą na myśli włoskich przystojniaków.

Podoba Wam się taka wersja najbardziej znanego obecnie polityka w kraju?

Czytaj także
Przeczytaj więcej
Komentarze