18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wszystko jasne

Wydała się WIELKA TAJEMNICA AGATY DUDY

01.04.2022  19:30
Agata Duda ma pewną tajemnicę
Agata Duda ma pewną tajemnicę Fot: PIOTR KAMIONKA/REPORTER

Agata Duda słynie z upartego milczenia. Osoby, które mało się udzielają, często mają swoje tajemnice. Jak się okazuje - z żoną prezydenta nie jest inaczej. Jest pewna rzecz, na którą nikt do tej pory nie zwrócił uwagi. Będziecie zaskoczeni.

Agata Duda nie mówi wiele i przez to mnóstwo Polaków uważa, że nie spisuje się w roli pierwszej damy. Każdy podskórnie przeczuwał, że za ciszą ze strony żony prezydenta musi stać jakiś sekret. Teraz okazuje się, że te podszepty intuicji były słuszne.

Agata Duda ma pewną tajemnicę

Agata Duda faktycznie ma swoją tajemnicę. Od tylu lat, kiedy wiernie trwa u boku męża prezydenta, nie wydała się nawet szeptem. Ostatecznie jednak Polacy sami połączyli kropki. Nie jest to nic wstydliwego, dlatego tym bardziej jesteśmy zaskoczeni upartą zmową milczenia.

Agata Duda w sobotę, 2 kwietnia będzie świętowała 50. urodziny! To oznacza, że jest od swojego męża nieco starsza. W Polsce dość często można zauważyć panujący w drugą stronę trend, w którym to na ogół mężowie są starsi od swoich żon.

Agata Duda urodziła się w 1972 roku w Krakowie, tam spędziła dzieciństwo i młodość, tam uczyła się i pracowała, aż do 2015 roku, gdy jej mąż Andrzej Duda został prezydentem Polski. Agata Duda, z domu Kornhauser, jest córką znanego poety, prozaika i eseisty Juliana Kornhausera, jej matka to Alicja Wojna-Kornhauser. 

Teoretycznie para prezydencka to równolatkowie, bowiem Andrzej Duda również urodził się w 1972 roku. Baczni obserwatorzy zauważą jednak, że Agata Duda jest o półtora miesiąca starsza od małżonka.

Czemu ktokolwiek to ukrywał?

logo Tu się dzieje