18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wszystko jasne?

Wypłynął ogromny sekret. Duda zawdzięcza zwycięstwo JEDNEJ osobie

13.07.2020  11:42
Wypłynął ogromny sekret. Duda zawdzięcza zwycięstwo JEDNEJ osobie
Wypłynął ogromny sekret. Duda zawdzięcza zwycięstwo JEDNEJ osobie Fot: Jakub Kaminski/East News

Andrzej Duda o włos wygrał wybory prezydenckie. Chociaż długo nie można było określić, kto zdecydowanie triumfuje - wszystko wskazuje na to, że przez najbliższe 5 lat nic się nie zmieni. Joachim Brudziński postanowił zdradzić, komu tak naprawdę prezydent zawdzięcza wygraną. Będziecie zaskoczeni.

Andrzej Duda powoli triumfuje po niesamowicie wyrównanej walce, chociaż opozycja grzmi, że wybory prezydenckie z uwagi na licznie nieprawidłowości - powinny zostać powtórzone. 

Niemniej, zapowiada się raczej na to, że to właśnie zwycięski Andrzej Duda złoży przysięgę prezydencką. Joachim Brudziński, w czasie tej powyborczej radości, postanowił zdradzić, komu tak naprawdę polityk zawdzięcza swoją wygraną.

Andrzej Duda wygraną zawdzięcza... prezesowi PiS?!

Otóż wszelkie laury spadły na ręce... Jarosława Kaczyńskiego. Tymczasem prezes PiS nie pojawiał się w czasie kampanii prezydenckiej właściwie nigdzie, dlatego wiele osób dziwi fakt, został on zaprezentowany jako wybawca Dudy.

Po wynikach przedstawionych przez PKW rozpocznie się teraz festiwal, podziękowań i analiz kto najbardziej przyczynił się do zwycięstwa #PAD.  Prawda jest taka, że zwycięstwo to Prezydent zawdzięcza (tak samo jak 5 lat temu) Jaroslawowi Kaczyńskiemu. Koniec kropka

- napisał na Twitterze Brudziński. 

Przypominamy, że Joachim Brudziński był członkiem sztabu Andrzeja Dudy, także niewykluczone, że ma dostęp do jakieś wiedzy tajemnej, ukrytej przed oczami zwykłych wyborców.

Przeczytaj więcej
Komentarze