18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

To dopiero rewolucja

Z kuchni, do polityki. Magda Gessler kandydatką na PREZYDENTKĘ!

15.11.2019  14:02
Z kuchni, do polityki. Magda Gessler kandydatką na PREZYDENTKĘ!
Z kuchni, do polityki. Magda Gessler kandydatką na PREZYDENTKĘ! Fot: Magda Gessler/Instagram

Magda Gessler na prezydentkę? Podobno coraz więcej osób popiera ten szalony pomysł. A co na to sama zainteresowana? Restauratorka powiedziała, co myśli.

Magda Gessler to nie tylko restauratorka, to kolorowy ptak, osobowość tak barwna, jak jej ubrania, a przy okazji silna i przede wszystkim kochana przez Polaków. Ostatnio na Facebooku żartowała, że jej popularność przebija czołowych polskich polityków. Aż zrodził się z tego ultra szalony pomysł - Magda Gessler powinna startować w wyborach prezydenckich.

Jak podaje "Fakt", pomysł ten popiera coraz więcej osób. Ludzie z otoczenia pani Magdy zapewniają - ma kompetencje i charyzmę lepsze, niż połowa działających dziś w polityce ludzi.

Posługuje się siedmioma językami, prywatnie zna się z wieloma głowami państw i monarchami. Ma zdrowy rozsądek i znakomite rozeznanie w polityce światowej i sprawach gospodarczych, które śledzi na bieżąco

- mówi tabloidowi osoba z otoczenia restauratorki.

Dzięki ojcu i pierwszemu mężowi – korespondentom prasowym – już od najmłodszych lat miała okazje spotykać najważniejszych polityków tego świata. Od Henry’ego Kissingera, poprzez Helmuta Kohla, Madeleine Albright po Fidela Castro. Gościła w progach swoich restauracji kilkanaście koronowanych głów, prezydentów, premierów. Z większością do dziś jest w dobrych kontaktach - dodaje inna.

Gessler do polityki

Kandydaturę restauratorki popiera nawet Robert Biedroń, czemu wyraz dał na Instagramie. A co na te rewelacje/rewolucje pani Magda? Całkiem w swoim stylu stwierdza, że byłby to... niezły psikus. A czy w wyborach wystartuje? Nie potwierdza, ale też nie zaprzecza.

To byłby niezły psikus w historii Polski gdyby ludzie chcieli tak kolorowej i odważnej zmiany

- powiedziała "Faktowi".

Magda Gessler na prezydentkę

Co myślicie o takiej kandydatce na prezydentkę? Oj, zdaje nam się, że zrobiłoby się w Polsce bardzo ciekawie.