18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

O.o

Zakażony Komorowski "żegna" się?! "Nie zna się dnia ani godziny"

13.11.2020  17:03
Bronisław Komorowski ma COVID-19
Bronisław Komorowski ma COVID-19 Fot: Tomasz Jastrzebowski/REPORTER

Bronisław Komorowski, jak tysiące innych Polaków, zapadł na COVID-19. Były prezydent jest najwyraźniej mocno przestraszony zakażeniem koronawirusem, w wywiadach wypowiada bowiem słowa, które brzmią jak... pożegnanie. Jesteśmy przekonani, że przebieg choroby nie będzie aż tak zły i dawna głowa państwa prędko wróci do pełni zdrowia!

Bronisław Komorowski znalazł się w gronie osób chorych na COVID-19. Były prezydent o zakażeniu koronawirusem poinformował Polaków osobiście, za pośrednictwem mediów społecznościowych. Dawny polityk zapewniał, że przechodzi chorobę podobnie, jak zwykłą grypę, ale najwyraźniej powaga sytuacji mocno go przeraziła.

Bronisław Komorowski ma koronawirusa

W wywiadzie, którego udzielił dla Super Expressu, używał bowiem słów, które brzmią niemalże tak, jak patetyczne pożegnanie. Jesteśmy przekonani, że organizm Bronisława Komorowskiego zwalczy zakażenie, ale rozumiemy jego lęk. Patrząc na niewydolną służbę zdrowia i czytając najnowsze doniesienia o pandemii, niejedna osoba byłaby tak samo przerażona.

Od wielu miesięcy siedzimy na wsi i wydawało się, że jesteśmy bardzo bezpieczni, a tu się okazuje, że nie zna się dnia ani godziny, więc zachęcam wszystkich, aby na siebie uważali, bo bardzo łatwo można się zarazić w sposób niezauważony

– przyznaje nam Bronisław Komorowski.

Mimo zachowywania szczególnej ostrożności, jak wielu innych Polaków, były prezydent nie uniknął zakażenia. Teraz naprawdę możemy złapać wirusa wszędzie, dlatego dbanie o odporność jest szczególnie istotne w tym wyjątkowo trudnym okresie.

Nie najgorzej przechodzę koronawirusa, jak na razie nie jest to gwałtowny przebieg. Nie miałem żadnej imprezy rodzinnej, siedzę jak mysz pod miotłą, a zakaziłem się koronawirusem. Czekam na to, co się będzie dalej działo, mam nadzieję, że będzie to szło w kierunku pozytywnym

– kwituje były prezydent.

Trzymamy kciuki za jego rychłe wyzdrowienie i niepoddawanie się ponurym myślom. Teraz należy być przede wszystkim dzielnym i optymistycznie nastawionym do życia - tylko to może nam realnie pomóc. 

Przeczytaj więcej
Komentarze